Фінішували змагання Спартакіади серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти України з волейболу

1195

З 3 по 4 квітня  2019 року у м. Миколаєві 12 команд юнаків з Вінницької, Дніпропетровської, Донецької, Запорізької, Миколаївської, Сумської, Харківської, Рівненської, Хмельницької, Чернігівської, Черкаської областей та м. Києва змагались за перемогу у Спартакіаді серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти України з волейболу.

На час змагань полем для спортивних баталій стали спортивні зали Чорноморського національного університету ім. Петра Могили та Миколаївського національного університету ім. В.О. Сухомлинського.

Згідно з рішенням суддівської колегії команди було розподілено на чотири підгрупи, які протягом першого ігрового дня змагалися за вихід у півфінали.

Змагання другого ігрового дня  визначили команди, які посіли ХІ-ХІІ, ІХ-Х, VII-VIII та V-VI місця.

Найемоційнішим став останній день змагань, де за ІІІ-IV місця змагалися команди Сумської та Миколаївської області, а за І-ІІ місце боролися команди Харківської та Рівненської областей. У запеклій та напруженій боротьбі, продемонструвавши неабияку технічну та тактичну майстерність, визначились призери змагань.

Отже, за результатами змагань:

І місце  посіла команда Харківської області;

ІІ місце – Рівненської області;

ІІІ місце – Сумської області;

IV місце – Миколаївської області;

V місце – Чернівецької області;

VI місце – Хмельницької області;

VII місце – Дніпропетровської області;

VIII місце – м. Києва;

ІХ місце – Вінницької області;

Х місце – Запорізької області;

ХІ місце – Донецької області;

ХІІ місце – Чернігівської області.

Начальник Миколаївського обласного відділення обласного (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Олександр Кулішов нагородив призерів змагань кубками, медалями, дипломами та грамотами Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України.

Миколаївське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН

Коментарі

коментарів