Фізкультурно-оздоровчі заходи за участю вихованців Славутської ДЮСШ

375

Вихованці Славутської дитячо-юнацької спортивної школи (директор – Ірина Яремчук) активно беруть участь у фізкультурно-оздоровчих та спортивно-масових заходах:

  • 14 вересня 2022 року у м. Рівне проводилася Відкрита першість ОСДЮСШОР з легкої атлетики серед юнаків та дівчат, пам’яті ЗТУ Б.В. Чулаєвського. Вихованці Славутської ДЮСШ у складі 17 учасників успішно виступили на змаганнях: Петро Палійчук, Дарина Смолій зайняли І місце (біг на 60 м), Демид Ящук ІІ місце (на 60 м), Анна Тимощук ІІІ місце (на 60); Демид Ящук, Дарина Смолій – ІІ місце (на 300 м); Назар Колотухін І місце (на 300 м); Денис Андрійчук ІІІ місце (на 600 м).
  • 17 вересня 2022 року, 8 вихованців брали участь у Відкритому чемпіонаті міста Хмельницького з тенісу настільного серед юнаків, юніорів та молоді. За підсумками: Загоруйко Максим, Фагуник Світлана та Мітла Захар посіли І місце, Шклярук Євген посів ІІІ місце.
  • 23 вересня у смт Вельбівне проводився Відкритий турнір з футболу присвячений Дню позашкільної освіти «Золота осінь» серед юнаків 2010-2011 р.н. Команда Славутської ДЮСШ у складі 9 вихованців посіла І місце.

Хмельницьке обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів