Фізична культура і спорт – один з пріоритетів соціалізації дітей з особливими освітніми потребами

2365

25 жовтня Волинським обласним відділенням (філією) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України спільно з ВНОК України у Волинській області, у м. Луцьку на базі спортивного комплексу Східноєвропейського національного університету ім. Лесі Українки, проведено ХV обласну Спартакіаду серед спеціальних ЗЗСО обласного підпорядкування.

Привітати учасників змагань прийшли поважні гості:

  • начальник Волинського обласного відділення (філії) КФВС МОН України, член виконкому ВНОК України у Волинській області Олександр Манахін;
  • майстер спорту міжнародного класу, заслужений тренер України, який підготував плеяду учасників Олімпійських ігор зі спортивної ходьби Микола Калитка;
  • майстер спорту з легкої атлетики Вадим Тесунов;
  • головний суддя змагань – суддя національної категорії Олександр Хриплюк.

Вихованців Липлянської, Заболоттівської спеціальних загальноосвітніх шкіл-інтернатів, Затурцівської і Головненської спеціальних загальноосвітніх шкіл-інтернатів «Центр освіти та соціально-педагогічної підтримки» та Рожищенського НРЦ змагались з бігу на 30 і 60 метрів, стрибках у довжину та естафеті 6х50 м.

Слід відзначити, що під час змагань головна суддівська колегія, яка складалася переважно з суддів національної категорії та поважних гостей, проводила комунікації з учнями щодо дотримання правил змагань та організаційних заходів відповідно до рекомендацій IAAF.

За підсумками цікавої і напруженої боротьби на легкоатлетичних доріжках і секторах перемогу виборола команду Головненської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату «Центр освіти та соціально-педагогічної підтримки», друге і третє місце посіли учні навчальних закладів смт Затурці та смт Заболоття.

Всі переможці і призери ХV обласної Спартакіади нагороджені грамотами і медалями Волинського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України та ВНОК України у Волинській області.

Волинське обласне відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів