Фізичне виховання 21 століття – нові тенденції, шляхи реалізації

2007

Відділення провело онлайн – нараду зі спеціалістами органів освіти сільських, селищних та міських рад ОТГ відповідальних за розвиток фізичної культури і спорту в закладах загальної середньої освіті – «Організація системи фізичного виховання в навчальних закладах освіти Дніпропетровщини у 2021-2022 н.р.»

З вітальним словом до учасників наради звернувся начальник відділення – Буря Євген Олександрович та висвітлив пріоритетні напрямки  роботи освітян в галузі «Фізична культура».

Провідний спеціаліст відділення – Гут Людмила Миколаївна окреслила основні завдання та шляхи реалізації рекомендацій Міністерства освіти і науки України щодо стратегічного розвитку фізичного виховання та спортивної підготовки учнівської молоді на період до 2025 року.

«Організація та проведення обласної Олімпіади серед учнів закладів загальної середньої освіти в 2021- 2022 н.р. в умовах децентралізації влади» – це питання учасники наради обговорювали з провідним спеціалістом відділення –  Цимбалом Георгієм Миколайовичем.

Учасниками дводенного семінару – наради для спеціалістів фізичного виховання «Фізична культура – здорове покоління», організаторами якого виступили Комітет з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України, ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти», громадські організації фізкультурно-спортивної спрямованості, були наші вчителі фізичної культури – Андрющенко Тетяна Георгіївна , вчитель  фізичної культури КЗ «Загальноосвітня середня  школа № 23»  та Ненашев Микита Юрійович, вчитель фізичної культури КЗ «Ліцей 19» Кам’янської міської ради, які поділилися зі спеціалістами області своїми враженнями від семінару та висвітлили можливості нової модельної програми НУШ.

В цьому році карантині обмеження змусили освітян шукати нові форми організації та проведення занять, поєднати  навчання офлайн і онлайн. На нараді з досвідом роботи щодо організації дистанційного та змішаного навчання в умовах карантинних обмежень виступили – заступник директора Павлоградської загальноосвітньої школи № 11 Найденко Юлія Геннадіївна та вчитель фізичної культури Єгорова Олена Семенівна. Адміністрація навчального закладу провела навчання педагогів закладу, що надало можливість вчителям підвищити навички володіння інформаційно – комунікативними  та цифровими технологіями та організувати неперервний навчальний процес на сучасному рівні.

Дніпропетровське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів