ФІзичне виховання в контексті сучасної освіти

1265

18 червня представники Київського міського відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України були запрошені і взяли участь у ювілейній XV Міжнародній конференції Національного авіаційного університету на тему «Фізичне виховання в контексті сучасної освіти».

Конференцію щорічно ініціює і організовує кафедра фізичного виховання і спорту Національного авіаційного університету на чолі з її завідувачем, кандидатом наук з фізичного виховання і спорту Іваном Івановичем Вржесневським. Цього року участь в конференції, крім вітчизняних науковців, взяли і спеціалісти і науковці в сфері фізичного виховання і спорту з 6 країн: Чехії, Білорусі, Узбекистану, Сербії, Росії і Польщі.

На початку конференції всіх привітав і висловив слова вдячності учасникам за винайдені час і можливість взяти участь в роботі конференції декан факультету лінгвістики та соціальних комунікацій НАУ Сергій Ягодзінський. З вітальними словами і побажаннями плідної роботи до учасників конференції звернулися від Олімпійської академії і навчально-дослідного інституту олімпійської освіти – заступник директора інституту, доктор наук, доцент Лідія Радченко, від Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України – начальник Київського міського відділення Комітету, кандидат педагогічних наук, доцент Сергій Бобровник, що передав вітання учасникам також від голови Комітету – Вадима Стеценка.

Основними темами доповідей учасників конференції стали важливість використання засобів фізичного виховання, що набувають особливого значення зараз в умовах самоізоляції і гіподинамії, а також використання різних видів спорту як засобів проведення навчання в умовах дистанційної освіти. 

Активну участь в роботі конференції взяли представники Міжрегіональної академії управління персоналом. Завідувач кафедри фізичного виховання, віце-президент Київської шахової федерації, національний арбітр з шахів Іван Захарчук поділився досвідом розвитку і підвищення зацікавленості до цього виду спорту серед учнівської і студентської молоді столиці, адже саме за його ініціативи популярність цього виду спорту серед учнів столиці значно зросла останніми роками, а доцент кафедри фізичного виховання МАУП Лариса Рибченко виступила з доповіддю на тему «Викладання шахів в інклюзивному контексті».

Київське міське відділення висловлює слова вдячності кафедрі фізичного виховання і спорту Національного авіаційного університету і особисто її завідувачу Івану Вржесневському за організацію і проведення наукової конференції на гарному організаційному рівні в складних умовах пандемії і розгляд актуальних і важливих питань сьогодення в сфері фізичного виховання і спорту.

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів