Футбольний турнір «Кубок Довіри» було проведено на Донеччині

1731

Футбольний турнір «Кубок Довіри» організований за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ), Благодійного фонду «Розвиток футболу України», Національної поліції України, Федерації футболу України, Міністерства освіти і науки. Проведенню його на території Донеччини сприяли Федерація футболу Донецької області та Донецьке обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України.

У листопаді 2018 року 39 представників правоохоронних органів Донецької області пройшли спеціалізовані тренінги із впровадження новітньої концепції «Спорт заради розвитку». Після навчання поліцейські сформували змішані дитячі команди віком 13 і 14 років та провели з ними тренування.

У суботу, 23 лютого у Слов’янську пройшов регіональний етап першого в Україні дитячого футбольного турніру «Кубок довіри» та товариський матч між командами полісменів. Протягом кількох годин сім команд змагалися за право потрапити до фіналу у Києві, що відбудеться 23 березня.

Змагання пройшли в нелегкій, але цікавій боротьбі: на полі були бурхливі емоції та іноді навіть й сльози – так як всім не хотілось програвати. Юні футболісти, серед яких, до речі, було чимало дівчат, віддали все задля перемоги. Не менш переживали й представники команд.

З двох груп вийшли чотири команди, що зійшли між собою у півфіналах, а потім – у фіналі.

Переможцем змагань стали представники Маріуполя, команда “Маріуполь юнайтед”, на другому та третьому місцях команди з Краматорська, відповідно “Лідер” та “Бульдог”.

На урочистій церемонії нагородження, переможці та призери змагань отримали кубки та медалі, а також кожен учасник турніру отримав футбольний м’яч.

Донецьке обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України

Коментарі

коментарів