Футбольний турнір пам’яті загиблого Героя Ігоря Рожука та усіх полеглих захисників відбувся на Тернопіллі

52

У селі Острів на Тернопільщині відбувся футбольний турнір пам’яті загиблого Героя Ігоря Рожука та усіх полеглих захисників Великоберезовицької громади. Такий захід організували вже втретє. Змагання відбулися серед учнів 7-9 та 10-11 класів і учасниками стали 12 команд навчальних закладів громади.

У віковій категорії 7-9 класів перемогли учні Настасівського ліцею, срібло здобули діти
Мишковицького ліцею, а третіми стали учні Острівського ліцею.

У змаганнях серед учнів 10-11 класів перемогу здобув Мишковицький ліцей, друге місце зайняли учні Великоберезовицького ліцею, а третє – посіли діти Настасівського ліцею.

Парох відслужив поминальну молитву за загиблим воїном Ігором Рожуком та усіма військовими з громади, які віддали своє життя у боротьбі за Україну.

Батько загиблого Героя разом з головою громади нагородили переможців та призерів змагань.