Футзал серед учнів ЗПО: перемога гідних!

1377

29–30 березня на базі ДНЗ «Міжрегіональне вище професійне будівельне училище м. Краматорськ» відбулась Спартакіада Донецької області з футзалу серед учнів закладів професійної освіти.

У змаганнях взяли участь 5 команд: дві з Краматорська, Костянтинівки, Соледару та Авдіївки. Кожна з них не хотіла поступатися своїм суперникам, адже перемога на цих змаганнях давала їм шанс увійти до складу збірної команди Донецької області для участі у Спартакіаді України 2017–2018.

Усі ігри були напруженими. Гравці демонстрували високий рівень майстерності, завзяття та жаги до перемоги. Вболівальники з великим захопленням підтримували свої команди.

За підсумками зіграних матчів Донецьке обласне відділення (філія) КФВС МОН України нагородило грамотами та медалями переможців та призерів змагань: команду ДНЗ «Міжрегіональне вище професійне будівельне училище м. Краматорськ», яка посіла перше місце (директор М. Бережний), команду Краматорського вищого професійного училища (директор М. Купріков) – срібного призера Спартакіади, команду Авдіївського професійного училища (директор В. Костін), яка виборола почесне третє місце.

Головна суддівська колегія кращим гравцем змагань визнала Артема Ахрамеєва (ДНЗ «Міжрегіональне вище професійне будівельне училище м. Краматорськ»).

Вітаємо хлопців та бажаємо перемог на наступних змаганнях.

Донецьке обласне відділення КФВС МОНУ

Коментарі

коментарів