Герой України, генерал-майор Збройних сил України І.В.Гладійчук – гість Олімпійської вітальні

679

7 березня відбувся етер Олімпійської вітальні, гостем якої став Герой України, український військовослужбовець, генерал-майор Збройних сил України, офіцер Головного командного центру Генерального штабу України, начальник Київського військового ліцею імені Івана Богуна – Ігор Володимирович Гордійчук.

Онлайн проєкт «Олімпійська вітальня» організований Луганським обласним відділенням Національного олімпійського комітету України, Луганським, Донецьким обласними відділеннями та Київським міським відділенням Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України. 

У заході взяла участь неймовірна кількість учасників – понад 400! Це  і вихованці, і вчителі, і тренери-викладачі закладів освіти та спортивних шкіл, також представники і керівники відділень КФВС МОН. Також серед присутніх була українська гімнастка, олімпійська чемпіонка – Ольга Стражева. Вона привітала учасників та висловила слова вдячності нашому гостю Ігорю Гордійчуку. Після чого хвилиною мовчання всі вшанували пам’ять загиблих воїнів.

Ігор Гордійчук про військову кар’єру мріяв з дитинства. І зміг стати одним із найбільш патріотичних офіцерів у війську незалежної України. Закінчив навчання Ігор Гордійчук в Київському військовому інституті сухопутних військ.

Ігор Володимирович багатогранна особистість. Навчався у США, володіє п’ятьма мовами, англійську вивчив самотужки, проходив службу в складі міжнародного контингенту в Республіці Афганістан, був першим заступником начальника Академії сухопутних військ, учасник АТО з перших днів. 

Легендарний спецпризначенець, полковник Ігор Гордійчук з позивним «Сумрак» брав безпосередню участь у багатьох операціях на Донбасі. Саме він керував обороною стратегічної висоти Савур-Могила. Був неодноразово контужений, але позицій не покинув. Він останнім пішов з висоти та вивів особовий склад з-під вогню. У ході стримування атак терористів отримав тяжке поранення голови і потім переніс кілька операцій. Два місяці боровся за життя і переміг. У 2014 році він отримав звання генерал-майора. Указом Президента йому було присвоєно звання Герой України з формулюванням «За виняткову мужність і героїзм, виявлені у захисті територіальної цілісності і незалежності України, жертовне служіння Українському народові».

Прийшовши на посаду начальника ліцею, Ігор Гордійчук запровадив програми по відновленню матеріально-технічної бази закладу. Зараз до ліцею також можуть вступати і дівчата. На сьогодні головна мета керівництва ліцею – виховати справжніх, мотивованих і патріотичних українських військових.

Під час зустрічі було задано багато питань, що стосуються як спортивного, так і патріотичного виховання молоді. Це й різноманітні спортивні змагання серед курсантів ліцею та інших військових ліцеїв України. Під керівництвом пана Ігоря у ліцеї були відновлені спортивні зали, майданчики, стадіони, басейн та тири. Основна задача педагогічного колективу – підготовка майбутніх висококваліфікованих кадрів з високою громадянською позицією.

 Безумовно, Ігор Володимирович Гордійчук – це дійсно Людина з великої літери, Людина, з якої кожен має брати приклад, на яку варто рівнятися. Хвала і честь таким керівникам закладів освіти, які прищеплюють любов до військової справи, заохочують власним прикладом щоб учні свідомо обирали цю професію, коли кажуть, що «Наш ідеальний випускник – це англомовний майстер спорту із золотою медаллю й бажанням служити своїй Батьківщині» (слова пана Ігоря).

Висловлюємо слова вдячності організаторам за цей неймовірно цікавий та потужний етер. Низький уклін і вдячність Ігорю Володимировичу.

Підсумувати сьогоднішню зустріч хочеться словами пана Ігоря: «Але я вірю, що більше ми не схибимо. І дійдемо до кінця – до переможного завершення. Ми вільні люди у вільній країні, і за це ми боремося».

Слава Героям!

Слава Україні!

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів