Гімназіада України з художньої гімнастики пройшла у Чернівцях

2132

У Чернівецькій обласній ДЮСШ відбулося справжнє свято краси і грації. Позмагатися з’їхалися команди 9 областей України, серед яких Вінницька, Львівська, Чернігівська, Полтавська, Волинська, Рівненська, Хмельницька, Чернівецька область та місто Київ.

За підсумками змагань найкращий результат у загальнокомандному заліку показали дівчата Львівської області. Срібні нагороди вибороли господарі – команда Чернівецькоїобласті у складівихованок ЧОДЮСШ. Команда від Чернігівської  області здобула бронзові медалі змагань.

В загальнокомандній першості за територіальним  поділом на групи, команда Чернівецької області посіла першу сходинку, залишивши позаду команди Волинської,Рівненської та Хмельницької областей.

У багатоборстві у груповихвправахізп’ятьма скакалками господарки змагань також впевненопосіли перше місце, проте у фінальних змаганнях поступилися представницям Чернігівської області. Слід відзначити і представницю господарок вихованку відділення художньої гімнастки Чернівецької обласної ДЮСШ Харівську Анастасію, котра у фінальних вправах із м’ячем та стрічкою виборола дві бронзові нагороди.

 

 

Коментарі

коментарів