Гість Олімпійської Вітальні – чемпіон світу з кікбоксингу Сергій Адамчук

1500

25 листопада відбулась зустріч в рамках проекту «Олімпійська Вітальня», присвяченого відзначенню Олімпійського дня 2022 #OlympicDay#MoveForPeace! Організаторами заходу виступають Луганське обласне відділення Національного олімпійського комітету України, Луганське, Донецьке обласні відділення та Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України.

Гостем вітальні став Сергій Адамчук – провідний український спортсмен, професійний боєць змішаних єдиноборств, чемпіон світу з кікбоксингу, чемпіон світу Міжнародної ліги К-1 GLORY.

Сергій з початку війни займається волонтерством, для цього він навіть продав свій пояс, який придбав фанат кікбоксингу з Китаю. Всі вилучені кошти Сергій передав на допомогу Україні. 

Попри дуже складну ситуацію з електроенергією, ефір все ж таки був вдалим. Сергій розповів багато цікавих історій зі свого спортивного життя та поділився своїми планами на майбутнє.

Щиро дякуємо всім учасникам, що знайшли можливість долучитися до зустрічі, а також організаторам проєкту за цікаву зустріч, спілкування та чудових гостей кожного ефіру.

Разом до перемоги!

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів