Гість Олімпійської Вітальні – учасниця ХХХІІ Літніх олімпійських ігор 2020 року в Токіо Кристина Панчішко

422

15 грудня відбулась зустріч в рамках проекту «Олімпійська Вітальня», присвяченого відзначенню Олімпійського дня 2022 #OlympicDay#MoveForPeace! Організаторами заходу виступають Луганське обласне відділення Національного олімпійського комітету України, Луганське, Донецьке обласні відділення та Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України.

Гостем вітальні стала Кристина Панчішко – відома українська спортсменка, членкиня Національної збірної команди України з плавання, учасниця ХХХІІ літніх Олімпійських ігор 2020 року в Токіо, учасниця чемпіонатів світу і Європи на відкритій воді.

Свою спортивну кар’єру Кристина розпочала завдяки своїй бабусі, яка була адміністратором басейну, де талант п’ятирічної дівчинки помітили тренери. Зауважимо, що в професійне плавання приймають дітей, яким виповнилось 7 років. Коли Кристині було дев’ять років, батьки вирішили, що більше перспектив для розвитку спортивної кар’єри донька матиме у великому місті. Тоді вся сім’я прийняла рішення про переїзд до Києва.  

Кристина розповіла про свої тренування в дитинстві, про свій шлях у великий спорт. Всі її старання не пройшли марно, в 2020 році вона стала учасницею ХХХІІ літніх Олімпійських ігор та єдиної представницею України.

Також Кристина розповіла про підготовку до змагань, як вона відбувається, про свій режим та відпочинок. Дала чимало порад початківцям та бажаючим зайнятись плаванням на відкритій воді. І звичайно ж обрала переможців з найцікавішими питаннями, які отримають заохочувальні подарунки від Луганського обласного відділення Національного олімпійського комітету України.

Наостанок юна спортсменка подякувала всім за запрошення і приємне спілкування та побажала щастя, здоров’я і найшвидшої перемоги.

До наступних зустрічей.

Слава Україні!

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів