Гість Олімпійської вітальні – відомий український шахіст, міжнародний майстер Владислав Бахмацький

110

26 жовтня відбулась щотижнева зустріч Олімпійської вітальні, в рамках відзначення Олімпійського дня 2022 #OlympicDay#MoveForPeace! Гостем цієї Вітальні був Владислав Бахмацький – відомий український шахіст, міжнародний майстер, переможець і призер багатьох турнірів всеукраїнського і міжнародного рівнів.

Досить юний, а вже такий досвідчений шахіст, розповів багато цікавого зі свого життя, своєї шахової кар’єри та своїх учнів. Поділився своїми думками щодо гри в шахи зі штучним інтелектом, про своїх кумирів та плани на майбутнє. Сьогодні, в такі нелегкі часи для України, Владислав активно займається благодійністю, допомагає військовим. І загалом, Владислав неймовірно цікавий співрозмовник.

Також до зустрічі приєднався керівник шахового клубу «Шах і Мат» (Лисичанськ, Луганська обл.) Олег Столяревський, який розповів про створення Благодійного фонду Українська Освітня Фундація, місія якого поширити інформацію про героїзм кожного українця та допомогти дітям вистояти в боротьбі за сили добра та за нашу свободу.

Дякуємо організаторам Олімпійської вітальні – Луганському обласному відділенню Національного олімпійського комітету України, Луганському та  Донецькому обласним відділенням Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України за цікаву та змістовну зустріч.

СЛАВА УКРАЇНІ! 

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів