Гість щотижневих зустрічей Олімпійської Вітальні – прославлений український гімнаст Ігор Коробчинський

39

18 листопада відбулась зустріч в рамках проекту «Олімпійська Вітальня», присвяченого відзначенню Олімпійського дня 2022 #OlympicDay#MoveForPeace!

Гостем цього ефіру став прославлений український гімнаст, тренер і спортивний фахівець, заслужений майстер спорту, олімпійський чемпіон і бронзовий призер Олімпійських ігор, чемпіон Європи і світу, почесний громадянин міста Луганська – Ігор Олексійович Коробчинський.

Ігор Олексійович розповів багато історій зі свого життя. Незважаючи на проблеми зі зв’язком, до зустрічі долучилось багато дітей, які були неймовірно активними та задавали пану Ігорю безліч цікавих питань про його спортивну та тренерську кар’єру, його змагання та перемоги. Він повідав юним слухачам, що найулюбленішими його вправами, з поміж брусів, опорних стрибків, багатоборства тощо, є вільні вправи, а також на питання скільки має в своїй скарбничці нагород, зміг відповісти, що 25 кілограм лише золотих нагород.

Нині Ігор Олексійович займається тренерською діяльністю, яка також надихає його не великі досягнення. Адже, з його слів, коли він виступав на спортивних аренах, то відчував відповідальність за особисті виступи, а зараз він відчуває особисту відповідальність за кожного свого вихованця. 

По закінченню зустрічі Ігор Олексійович висловив щирі переконання у нашій перемозі та побажав усім присутнім, особливо дітям, незламності духу та віри у власні сили.

Щиро дякуємо учасникам зустрічі та співорганізаторам проєкту – Луганському обласному відділенню Національного олімпійського комітету України, Луганському і Донецькому обласним відділенням Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України за цікаву зустріч та спілкування. 

Разом до перемоги!

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів