Голова Тернопільської ОДА зустрівся з чемпіонами перших в історії Всесвітніх учнівських ігор

653

Голова Тернопільської ОДА Володимир Труш, начальник управління освіти і науки ТОДА Ольга Хома та начальник Тернопільського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Олександр Бірюков провели зустріч з переможцями Всесвітніх учнівських спортивних ігор (ISF U15 World School Sport Games) Катериною Кондратенко та Матвієм Чаушем.

Наші спортсмени піднялись на найвищу сходинку п’єдесталу пошани перших Всесвітніх Ігор, що проводились з 11 по 19 вересня в Белграді (Сербія). Учнівська збірна команда України, в складі якої виступали наші чемпіони, серед 35 країн-учасниць виборола перше загальнокомандне місце, здобувши 148 медалей (69 золотих, 43 срібних, 36 бронзових).

В зустрічі прийняли участь самі тріумфатори Всесвітніх Ігор Катерина та Матвій, їх особисті тренери Сергій Кондратенко, Євген Кармелюк та батьки школярів.

Голова Тернопільської ОДА Володимир Труш привітав спортсменів з перемогою, нагородив грошовими преміями, грамотами і книгами.

  • Ви наша гордість! Хочу підтримати кожного з юних, але таких успішних, спортсменів! Велика подяка вашим тренерам, адже, знаю, що Катерину тренує батько, а Матвія — тренер на громадських засадах. Ваша праця неоціненна! Пишаюся кожним із вас і вірю в те, що ви – наші майбутні олімпійські чемпіони!, — зазначив Володимир Труш.

Нагадаємо, що Катерина Кондратенко стала переможницею в змаганнях з боротьби вільної, навчається в Тернопільській спеціалізованій школі І-ІІІ ст. №17 ім. В. Вихруща з поглибленим вивченням іноземних мов, є вихованкою КУТОР «ТОДЮСШ з літніх видів спорту» та ТОШВСМ.

Матвій Чауш, учень Микулинецької опорної школи І-ІІІ ступенів Тернопільської області, виборов золоту нагороду у стрибках у висоту у змаганнях легкоатлетів. 

Зазначимо, що нагородження відбулось за сприяння Тернопільського обласного відділення Національного Олімпійського Комітету України.

Тернопільське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і  науки України

Коментарі

коментарів