Гості Олімпійської вітальні 2022 спортивна родина Бабій

129

7 вересня 2022 року в рамках відзначення Олімпійського дня 2022 #OlympicDay#MoveForPeace! відбулась перша в цьому навчальному році онлайн зустріч «Олімпійська вітальня». Захід організований Луганським обласним відділенням Національного олімпійського комітету України, Луганським і Донецьким обласними та Київським міським відділенням Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України.

Гостями сьогоднішньої зустрічі стала ціла спортивна родина!

Іван Бабій – майстер спорту міжнародного класу з легкої атлетики, неодноразовий переможець Чемпіонатів України з багатоборства, срібний призер Кубку Європи з десятиборства, переможець Першості СРСР у восьмиборстві, призер Чемпіонатів СРСР. 

Вікторія Бабій – майстриня спорту міжнародного класу з легкої атлетики, неодноразова переможниця Першості СРСР у багатоборстві, учасниця багатьох міжнародних змагань, чемпіонка Спартакіади народів СРСР, чемпіонка СРСР у восьмиборстві.

Єлизавета Бабій – майстриня спорту України з легкої атлетики, багаторазова переможниця Першостей України та чемпіонатів України у стрибках в довжину і потрійному стрибку, чемпіонка Юнацьких Олімпійських ігор 2014 року.

Як пан Іван, так і пані Вікторія та Єлизавета розповіли про власні досягнення та мрії, як вони прийшли у великий спорт та їх становлення спортсменами світового рівня. Вони ділилися цікавими історіями, які траплялися під час їх виступів на різноманітних змаганнях.

До сьогоднішньої зустрічі долучилось чимало дітей. Лунало безліч питань, серед яких справді важко було обрати авторів найкращих питань, адже молодь приймала активну участь у спілкуванні. Визначили цілих трьох переможців, які отримують заохочувальні подарунки від Луганського обласного відділення НОК України.

По закінченню зустрічі Іван Бабій дав настанови та поради молодому поколінню – обов’язково займатись легкою атлетикою, адже легка атлетика не потребує особливих умов чи залів – можна займатись на природі, на вуличних майданчиках тощо. Спорт та фізична активність запорука міцного здоров’я та сили духу, які в сьогоднішніх складних умовах є вкрай необхідними чинниками та сприяють правильному військово-патріотичному вихованню. Це передумови волі, чесності, мужності, порядності!

Дякуємо організаторам та всім учасникам за приємне спілкування. До нових зустрічей!

СЛАВА УКРАЇНІ! 

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів