Грудневі перемоги юних спортсменів Дніпропетровщини

218

Протягом першої половини грудня 2023 року юні спортсмени області додали до скарбнички ще 32 медалі різного ґатунку.

Вихованці Криворізької ДЮСШ № 2 на чемпіонатах, Кубку України та всеукраїнському турнірі з боротьби вільної, кікбоксингу WAKO та плаванні вибороли 16 медалей: 10 золотих, 3 срібних та 3 бронзових медалі.

В особистому Чемпіонаті України з шахів вихованка ДЮСШ № 3 м. Кривого Рогу Юліана Мінаєва в змаганнях з класичних шахів посіла 3 місце.

Члени збірної команди області на Кубку України зі спортивного орієнтування серед учнів та учениць вибороли 2 золоті, 3 срібні та 3 бронзові медалі.

На Всеукраїнських змаганнях серед учнів пам’яті ЗТУ С. Операйла з легкої атлетики учасники змагань у складі збірної команди області вибороли 1 золоту, 1 срібну та 1 бронзову медалі.

На чемпіонаті України серед студентів з скелелазіння вихованка ДЮСШ Слобожанського селищної ради Анастасія Шереметьєва посіла 2 місце.

Другі командні місця збірна команда області виборола на всеукраїнському чемпіонаті «Шкільна бадмінтонна ліга», чемпіонаті України з кікбоксингу ВТКА серед учнів та всеукраїнському турнірі з рукопашного бою.

Загалом протягом року 562 спортсменів Дніпропетровщини на міжнародних та всеукраїнських змаганнях посіли 152 призових місця, але рік ще не закінчився.

Дніпропетровське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України