ХХІІ Спортивні ігри школярів Тернопільщини

1482

У змаганнях з баскетболу 3х3 ХХІІ Спортивних ігор школярів Тернопільщини 2017/2018 навчального року серед юнаків ЗОШ І-ІІІ ст. уже визначено переможців, тож прийшла черга визначити найкращих серед дівчат. Днями в спортивному залі Тернопільської спеціалізованої школи І-ІІІ ст. № 29 з поглибленим вивченням іноземних мов у фіналі зустрілось 6 команд із Тернополя, Гусятинського та Зборівського районів, Великогаївської та Гусятинської ОТГ та Підволочиської СР.

Дівчатам випало зіграти за коловою системою та визначити абсолютну переможницю в Іграх. Після досить цікавих ігор, в яких не обійшлось і без легких травм, переможницями стали дівчата з Тернополя (тренери Надія Бучинська та Дмитро Третьяк). Команда господарок жодного разу не поступилась і набравши 10 залікових очок справедливо посіла найвищу сходинку п’єдесталу. Друге місце у команди Зборівського району (тренер Петро Дзюбановський), яка теж має досить сильні баскетбольні традиції і не раз займала призові місця в змаганнях такого рівня. Досить не просто далося бронзова нагорода дівчатам із Гусятинської об’єднаної територіальної громади (тренер Руслан Кіндзер), але команда пообіцяла що зробить все для того, щоб наступного разу стати найкращою.

Переможна трійка команд була нагороджена грамотами, медалями та загальнокомандними дипломами організаторів змагань управління фізичної культури та спорту, управління освіти і науки Тернопільської облдержадміністрації та Тернопільського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України.

Тернопільське обласне відділення КФВС МОНУ 

 

Коментарі

коментарів