Хмельничани успішно виступили на міжнародному рейтинговому турнірі класу G 2 «Tallinn Open 2022» з тхеквондо

462

26-28 серпня 2022 року у Талліні проводився міжнародний рейтинговий турнір класу G 2 «Tallinn Open 2022».

Серед учасників міжнародних змагань – вихованці Кам’янець-Подільського міського клубу олімпійського тхеквондо СК «ЧАЙКА», які  гідно представили нашу країну на цих відповідальних змаганнях і вибороли дві золотих і одну срібну нагороду! Даніїл Майданюк виборов золоту медаль (учень НВК № 14, вихованець ХОЦФВУМ); Романенко Марія виборола золоту медаль (учениця НВК № 5, вихованець ШВСМ); Баблонюк  Даніїл виборов срібну медаль (учень Оринінського ліцею, вихованець ХОЦФВУМ). Також разом з спортсменами СК «Чайка» одній команді участь у змаганнях приймав спортсмен з Хмельницького Максим Степанюк (тренер Валерій Михайловський) – у двобої за бронзову нагороду переміг чемпіона клубного чемпіонату Європи і посів третє місце та отримав бронзову медаль.

Вітаємо спортсменів та їхніх батьків з чудовим виступом на міжнародній арені! Слава Україні! Слава Нації! Перемога буде за нами!

Хмельницьке обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України