Хмельниччина була гідно представлена на Спортивних іграх України з бадмінтону серед ЗФПО

316

 З метою широкого залучення студентів закладів фахової передвищої освіти до систематичних занять фізичною культурою і спортом, підвищення їх рухової активності, розвитку і популяризації видів спорту, підвищення рівня спортивної майстерності, визначення найсильніших команд і спортсменів протягом  квітня – червня 2023 року у м. Рівне проводяться Спортивні ігри України серед студентів закладів фахової передвищої освіти 2022-2023 н.р. з видів спорту.

  З 9 по 12 червня 2023 року у м. Рівне проводилися Спортивні ігри України серед студентів закладів фахової передвищої освіти з бадмінтону. У фінальних змаганнях брали участь 26 юнаків та дівчат у складі 7 команд з 6 регіонів України – Вінницької, Львівської, Сумської, Хмельницької, Рівненської, Дніпропетровської областей.

 Хмельницьку область у фінальних змаганнях з бадмінтону представляли 2 команди: 4 студенти-спортсмени та 2 представника-викладача відокремленого структурного підрозділу «Хмельницького політехнічного фахового коледжу Національного університету «Львівська політехніка».

 За підсумками змагань:

  • у програмі «Парна категорія, юнаки»:

ІІІ місце посіли Борис БЕРЕЗНІЦЬКИЙ, Андрій ЧОРНОПІЩУК;

  • у програмі «Змішана парна категорія»:

ІІ місце – Борис БЕРЕЗНІЦЬКИЙ, Марина СТЕПАНОВА.

За підсумками фінальних змагань з бадмінтону команди Хмельницької області зайняли 5 та 7 місця.

 Хмельницьке обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів