ІІ етап ХІV літньої Універсіади України з футболу відбувся у Краматорську

1689

27 вересня 2018 року, в м. Краматорськ на стадіоні «Блюмінг», закінчився ІІ етап ХІV літньої Універсіади України з футболу серед студентів університетів, академій та інститутів (закладів вищої освіти ІІІ – ІV рівнів акредитації) Донецької області.

В змаганнях прийняли участь команди з трьох вищих навчальних закладів Донецької області, а саме: Донбаської національної академії будівництва і архітектури (ДонНАБА), Державного вищого навчального закладу «Донбаський державний педагогічний університет» (ДВНЗ «ДДПУ») та Донбаської державної машинобудівної академії (ДДМА).

З привітальним словом до учасників звернулись: ректор ДДМА, керівник відокремленого підрозділу Всеукраїнської громадської організації «Спортивна студентська спілка України» у Донецькій області – Віктор Ковальов та начальник Донецького обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України – Ігор Нестеренко. Вони побажали учасникам успіхів у навчанні та досягнень у спорті.

Не дивлячись на холодну осінню погоду, гравці вели запеклу боротьбу за перемогу. Жодна з команд не хотіла поступатися своїм супротивникам.

За результатами всіх зіграних матчів, кваліфікована суддівська бригада визначила переможців.

Бронзову нагороду отримала команда – Донбаської національної академії будівництва і архітектури. Другими стали футболісти з Донбаської державної машинобудівної академії. А святкували перемогу студенти Державного вищого навчального закладу «Донбаський державний педагогічний університет». Кращим гравцем турніру був визнаний  воротар ДВНЗ «ДДПУ» – Гапоненко Руслан.

Приємним сюрпризом для всіх учасників, став традиційний розіграш лотереї зі спортивними подарунками, олімпійськими сувенірами та футбольною атрибутикою.

Всі переможці та призери були нагороджені грамотами, кубками, пам’ятними подарунками та солодкими призами.

Донецьке обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України

Коментарі

коментарів