II-й Всеукраїнський фестиваль бойових мистецтв «Булава» пройшов на Київщині

2459

11-12 травня 2019 року в селищі Калинівка Васильківського району Київської області проходив II-й Всеукраїнський фестиваль бойових мистецтв «Булава». На змагання завітали 390 спортсменів, команди з 16 міст та областей України: м. Запоріжжя, м. Маріуполь, м. Рівне, м. Київ, м. Дніпро, м. Черкаси, м. Кропивницький, м. Фастів, м. Кам’янець-Подільський, м. Біла Церква, м. Васильків, Миколаївська область, Запорізька область, Васильківський р-н, Фастівський та Володарський райони.

Змагання фестивалю проходили по 3-х видах спортивних єдиноборств: панкратіон- греплінг та традішин та український рукопаш Спас. Також в програмі фестивалю всеукраїнський турнір з метання ножів та всеукраїнський турнір з метання сокир.

Змагання фестивалю бойових мистецтв «Булава» під керівництвом Васильківської РДА були організовані: сектором молоді і спорту та Васильківською районною ДЮСШ відділу освіти, Козацько-лицарським клубом з м. Фастів, СК ім. Івана Піддубного. Велику допомогу в організації, проведенні та суддівстві змагань надали обласні федерації з панкратіону, українського рукопашу Спас та федерація метання ножів та сокир.

На параді відкриття II-го Всеукраїнського  фестивалю бойових мистецтв «Булава» до учасників і гостей з вітальними словами звернулися: голова Васильківської РДА Одинець В.І., начальник управління фізичної культури та спорту КОДА Тимофєєв С.О., начальник управління молодіжної політики та національно-патріотичного виховання Попатенко М.М., селищний голова Калинівки Олексенко Ю.О., завідуючий сектором молоді та спорту ВРДА Фещенко Г.Ю., директор ВР ДЮСШ Нехта В.В. та перший заступник КО ФСТ «Динамо» Гаврилко О.Л., керівник козацько-лицарського клубу – головний суддя змагань Чернишенко О.І. Виступаючі наголошували на величезному значенні фізичної культури, спорту та патріотичного виховання для фізичного та духовного гарту підростаючого покоління української нації.

Змагання проходили в дружній, спортивній боротьбі на двох татамі та ринзі. Метання ножів та сокир відбувалось в Центральному парку смт Калинівка і проходило в два дні. В суботу – попередні змагання, в неділю – фінали.

Всі спортсмени отримали величезне задоволення від спортивної боротьби та спілкування з однолітками з різних куточків нашої неосяжної України: від Сходу до Заходу, від Півдня до Півночі.

Переможці і призери спортивної частини змагань отримали кубки, медалі та грамоти II-го Всеукраїнського фестивалю бойових мистецтв «Булава». За перемогу в загальнокомандному заліку перехідний Кубок козацького полковника Семена Палія був вручений команді Козацько-лицарського клубу м. Фастів (керівник Чернишенко О.І.).

Навколо Всеукраїнського фестивалю бойових мистецтв відбувалось дуже багато культурних заходів. Це і різноманітні виставки, виступи гуртів з різних куточків Київської області, майстер-класи з метання ножів і сокир, виставка сучасної зброї та історичної зброї наших українських козаків, показові виступи козаків на конях, показові виступи козаків та козачок з Миколаївщини та Запорізьких козаків, з дітьми працювали аніматори. Вже ввечері апогеєм культурної програми стали виступи гурту «Тінь сонця» та Кіри Мазур, а завершувалось це дійство вогняним шоу.

Дякуємо всій команді організаторів II-го Всеукраїнського фестивалю бойових мистецтв «Булава» за величезну проведену роботу, яка дала такий хороший результат. Вітаємо всіх спортсменів з завойованими медалями та новими знайомствами і друзями. Будьте здорові!

Київське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів