Інновації на заняттях фізичного виховання для студентів медичного коледжу

414

Викладачі фізичного виховання Київського міського медичного фахового коледжу діляться своїм досвідом запровадження веселих і цікавих студенству естафет «Веселі старти медичних рейнджерів» та впровадження модулів флорболу і бадмінтону на заняттях фізичного виховання у коледжі.

Завідувач циклічної комісії коледжу “Фізичне виховання” Кузьменко Любов Василівна (вона ж головний суддя цих змагань) та керівник фізичного виховання Сонько Віктор Андрійович давно і дружньо працюють в парі. Завжди активні, знаходяться в пошуку нових методів і засобів викладання своєї дисципліни, ідуть “в ногу з часом”. Ось і зараз експериментують, вивчають, які елементи під час заняття більше зацікавлюють і заохочують студентів до самостійної рухової активності, їх заняття завжди різнопланові і пропонують студентам вибір і можливість ознайомитися з різними видами спорту, спробувати себе в них. Як і їх викладачі студенти КММФК завжди активні, беруть участь у різноманітних флешмобах, спортивних і фізкультурно-оздоровчих заходах різного рівня, виступають волонтерами під час масових спортивних заходів, ведуть активний і рухливий спосіб життя, а головне, з задоволенням відвідують заняття з фізичного виховання в коледжі, адже їх там як правило очікує щось нове і цікаве.

То ж висловлюємо щирі слова подяки сучасним, активним і натхненим своєю роботою викладачам фізичного виховання Київського міського медичного фахового коледжу за їх внесок у здоровий спосіб життя студентів, підвищення їх рухової активності, залучення студентів до різноманітних активностей і популяризацію фізичного виховання і різних видів спорту серед студентської молоді коледжу! А головне, за любов і небайдужість до своєї професії!

Висловлюємо слова вдячності адміністрації КММФК за підтримку і допомогу в роботі кафедри фізичного виховання коледжу, а також розуміння важливості і значення фізичного виховання і рухової активності в житті кожної людини, а особливо студентської молоді!

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів