Ірина Геращенко – срібна призерка Чемпіонату Європи з легкої атлетики

635

7 березня в Торуні (Польща) завершилися змагання чемпіонату Європи з легкої атлетики-2021 у приміщенні. Один з останніх комплектів нагород чемпіонату був розіграний у секторі для стрибків у висоту, де у фінальній частині змагань Україна мала найбільше представництво: дві представниці м.Києва – Юлія Левченко та Ірина Геращенко, а також представниця Дніпропетровщини Ярослава Магучіх, яка є володаркою світового рекорду серед молоді.

Чудові стрибки подарували нам дівчата! І весь український п’єдестал був майже поруч, але неочіковано фінська спортсменка увірвалася до трійки лідерів, після того як Юлії не вдалося цього разу подолати висоту 1.96 м і вона завершили свій виступ на висоті 1.94, посівши 4 місце чемпіонату Європи.

Ірині ж вдалося не лише повторити свій особистий результат 1.96 м, а й встановити новий – 1,98 м, подолавши обидві висоти з першої спроби, чим гарантувала собі срібло чемпіонату Європи! Вітаємо!

Золото ж завоювала Ярослава Магучіх, якій з легкістю підкорилась планка на висоті 2 м.

До відома. Юлія і Ірина є вихованками освітянської Комплексної дитячо-юнацької спортивної школи №16 м. Києва (директор Галина Кравцова), тренує їх з дитячих років Заслужений тренер України Ірина Пустовойт. Обидві спортсменки є випускницями Національного університету фізичного виховання і спорту України.

Вітаємо дівчат та їх тренерів з чудовими виступами, досягнутими результатами і завойованими медалями чемпіонату Європи! Бажаємо подальших високих спортивних досягнень і вдалої підготовки до Олімпійських Ігор в Токіо-2021!

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів