ISF World Educational Games подарували учасникам яскраві та незабутні враження

1202

Події двох останніх днів на ISF World Educational Games втягнули учасників, які і так були постійно завантажені, у ще більш шалений вир подій та емоцій.
Концентрація стала настільки приголомшливою, що встигали лише приїхати в готель для харчування, і одразу від’їжджали на наступну локацію.

А це відвідини серця Афін – Парфенона, легендарного Панафінейського стадіону, зведеного 1800 років тому і відновленого в 1896 році, на якому відродилися Олімпійські Ігри, знайомство з регбі, неймовірний вечір презентацій країн з ярмаркою сувенірів, книг, національними смаколиками, а потім і власними презентаціями країн-учасниць, спільні танці, баскетбольні матчі, прогулянка Афінами з полюванням за сувенірами, завершення завдань по Fair Play, голосування за кращу команду, розучування Олімпійського Гімну та його виконання під час церемонії закриття, власне церемонія закриття, і над усім, попри втому, попри шалений калейдоскоп вражень, які тільки встигали запам’ятовувати, аби потім спокійно розібрати по поличках вдома, переглядаючи фото та відео, попри це все і над усім цим – СПІЛКУВАННЯ, СПІЛКУВАННЯ, СПІЛКУВАННЯ.

Спілкування з однолітками з різних країн, спортсменами, олімпійськими чемпіонами, дітьми з особливими потребами тощо. Саме так драйвовий, неймовірний на відчуття марафон добіг завершення.
Переможцями з нього вийшли всі учасники, які вже ніколи не будуть такими, як до ISF World Educational Games!

Прес-служба КФВС МОН

Коментарі

коментарів