Із призами зі Словацької Республіки

2203

Нещодавно із повним комплектом нагород повернулися зі Словацької Республіки вихованці Кельменецької ДЮСШ. Юні борці продемонстрували свою майстерність на відкритому турнірі з вільної боротьби пам’яті тренера Яна Задзіка, який відбувся 14 квітня у м. Сніна.

Серед команд Польщі, Молдови, господарів турніру, команда юних борців Кельменецької ДЮСШ отримала третє загальнокомандне місце. Щодо особистих перемог: у ваговій категорії 24 кг друге місце виборов Назар Хохуляк, а першим став Іван Волощук. Перше місце у ваговій категорії 26 кг здобув Артем Білійчук. Також першими стали Костянтин Усатий (у в. к. 29 кг), Олексій Хіміч (у в. к. 32 кг). Друге місце у ваговій категорії 36 кг посів Василь Комов.

Команду Кельменецької ДЮСШ з вільної боротьби нагородили кубком та дипломом, а гравців – кубками, медалями, дипломами, та цінними подарунками. Команда юних борців Кельменецької ДЮСШ тренується під керівництвом Вадима Гуляка та Сергія Кречуна.

Чернівецьке обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України