Кам’янчанин на шляху до Європейського чемпіонату

342

Студент Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка, майстер спорту Андрій Атаманюк напередодні свого 21-річчя на міжнародних легкоатлетичних змаганнях в італійському Мілані встановив особистий рекорд в бігу на 5000м – 13 хв 58,92 сек.

Він фінішував 12-м, поступившись переважно більш досвідченим спортсменам з африканських країн та Італії.

А перемогу святкував Келестін Ндікумана з Бурунді з часом 13 хв 31,96 сек.

Кам’янчанину не вистачило всього дев’яносто двох сотих секунди для того, щоб виконати норматив на молодіжний чемпіонат Європи з легкої атлетики, який на цій дистанції складає 13 хвилин та 58 секунд рівно.

За словами його наставника-заслуженого  тренера України Василя Ліщука у Андрія є оптимізм, натхнення та впевненість у виконанні нормативу.

Цьогорічний чемпіонат Європи серед молоді U23 відбудеться з 13-16 липня в місті Еспоо, Фінляндія.

Путівку на даний чемпіонат вже виборола інша студентка К-ПНУ – Олександра Чернуха, 2004 року народження (тренери Олег та Юлія Вергуш), котра взимку перемогла на чемпіонаті та кубку України серед дорослих в потрійному стрибку, неодноразово долаючи норматив в цій дисципліні.

За інформацією першого заступника голови відділення НОК України у Хмельницькій області Віктора Флентіна.

Хмельницьке обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України