Керівники студентського спорту Львівщини провели нараду щодо спільної роботи у 2019 році

1923

Сьогодні у Львівському державному університеті внутрішніх справ відбулось спільне засідання Львівського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України та виконкому Львівського обласного спортивного товариства студентів “Гарт”. Участь у нараді взяли участь понад 25 представників кафедр фізичного виховання та керівників спортивних клубів 15 закладів вищої освіти Львівщини.

На початку наради усіх присутніх привітав ректор Львівського державного університету внутрішніх справ Роман Благута, спрезентувавши присутнім спортивний потенціал вищого навчального закладу.

Після вітального слова ректора в межах порядку денного Анатолій Ігнатович, начальник Львівського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України поінформував присутніх про підсумки змагань серед закладів вищої освіти “Універсіада Львівщини 2018”, а також провів презентацію проекту з відзначення кращого спортсмена-студента Львівської області з назвою “BoberskyyTOP”. “BoberskyyTOP – це наша з вами спроба привернути увагу громадськості до студентського спорту, зробити студентів-спортсменів популярними, та, звісно, відзначити тих, кого номінуватимуть кафедри і спортивні клуби закладів вищої освіти і кого оберуть експерти і онлайн-аудиторія,” – розповів присутнім ініціатор нового рейтингу Анатолій Ігнатович.

Тривалі дискусії учасників наради відбулись навколо положення про змагання серед студентів університетів та академій Львівщини за програмою „Універсіада Львівщини 2019”, в програмі якої у 2019 році буде передбачено на 1 вид програми більше в порівнянні із 2018, – відтепер студенти також змагатимуться і у спортивному орієнтуванні. Відтак, програма змагань передбачатиме 37 видів програми.

Цікавим і змістовним став розгляд питання про розвиток спортивного орієнтування у студентському середовищі. За підсумком розгляду питання представники вишів домовилися про співпраця із Львівською обласною федерацією спортивного орієнтування, а її керівник Юрій Бадан уклав угоду з керівником Львівського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Анатолієм Ігнатовичем.

Окрім зазначеного, в межах наради обговорили проведення Зимової Універсіади України на Львівщини, участь команд області в літній Універсіаді України та Чемпіонатах Європи серед студентів, що відбудуться у 2019 році.

Львівське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України

 

Коментарі

коментарів