Кібер-батл Волинських студентів

444

Студенти ІТ-шники двох найбільших університетів Волині – Луцького національного технічного університету та Волинського національного університету імені Лесі Українки влаштували перестрілку в комп’ютерній грі Counter-Strike. Кіберспортивний батл з нагоди Міжнародного дня комп’ютерника відбувся на базі найбільшої кіберспортивної арени у західній Україні «Force Arena», що знаходиться у ТРК «City Park».
Студенти обох університетів розповіли про нинішню популярність комп’ютерних ігор. Сьогодні гравці Counter-Strike мають можливість розвиватися у кіберспорті та чималі ігрові фонди.

 Студенти ВНУ зібрали свою команду за два тижні. Другокурсник Вадим Скиба розповів, що грає Counter-Strike уже 10 років.

«Тут важливо робити стратегії і шутери, ти маєш розуміти гру і постійно тренуватися. Якщо пробитися в система ліг із професійними гравцями, то можна потрапити у великий кіберспорт, де тебе помітять професійні команди», – каже представник команди ВНУ.

Натомість представник команди «політеху» Юрій Колесник грає Counter-Strike не так давно, однак теж відзначає її популярність: «Counter-Strike – це зараз дуже популярна гра, вона об’єднує людей і має великі призові фонди. Я займаюся не достатньо довго, але останнім часом доволі посилено. В іграх є дуже великі перспективи, особливо якщо займаєшся багато років, адже існує можливість займати топові місця у професійних командах».

Відзначимо, що провести кібербатл вирішили задля того, аби зблизити студентів двох найбільших університетів Волині та мотивувати на створення збірних студентських команд для участі у Всеукраїнських кіберзмаганнях. В підсумку переможцем кібербитви стала команда Волинського національного університету ім. Лесі Українки.

Волинське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів