На Волині стартував відбірковий онлайн етап Всеукраїнських спортивно-масових заходів з Е-спорту

771

В умовах карантинних обмежень, пов’язаних з пандемією COVID-19 в Україні активно розвивається кіберспорт серед молоді. 

Значну роль у цьому відіграють Комітет з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України, Спортивна студентська спілка України, Українська федерація учнівського спорту, які підписали Меморандум про співпрацю з Українською Професійною Кіберспортивною Асоціацією і спільно розпочали відбірковий он-лайн етап Всеукраїнських спортивно-масових заходів з Е-спорту серед студентів.

Волинське обласне відділення (філія) КФВС МОН України провело роботу серед закладів вищої освіти області з метою формування команд для участі у заході.

Так команда, сформована студентами Фахового коледжу технологій, бізнесу та права Волинського національного університету ім. Лесі Українки (директор Станіслав Щеблюк) у ході змагань взяла участь у чотирьох відбіркових етапах, у трьох з яких здобула перемоги.

До складу команди увійшли студенти Олег Волчок, Костянтин Ричук, Назар Казмірук, Павло Зубер, Любомир Пахолко, Іван Ярмолюк.

Волинське обласне відділення (філія) КФВС МОН України і надалі буде проводити активну роботу щодо розвитку кіберспорту серед учнівської та студентської молоді області. 

Волинське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів