Кіберспортивні змагання стартували на Буковині

573

До Дня Збройних сил України в Чернівцях відбувся обласний турнір з кібеспорту. Організаторами перших змагань виступили обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України (начальник К. Жукотинський), регіональне відділення ГО «Українська федерація учнівського спорту» (голова М. Заячук) та регіональне відділення кіберспорту України (представник С.Щербань).

З метою поєднання кібеспорту з фізичним розвитком команди надавали у головну суддівську колегію відеоматеріали з вдосконалення фізичних активностей.

Всього у змаганнях взяло участь 15 команд закладів загальної середньої та професійної освіти. В урочистому нагородженні також взяли участь методист обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Ю.Коноплянко та головний спеціаліст управління освіти Чернівецької міської ради В. Цуркан. Переможцями змагань стала команда вищого професійного художнього училища № 5 м. Чернівці, яка перемогла у змаганнях з кіберспорту та розвитку фізичних активностей, друге місце посіла команда ЗОШ № 16 м. Чернівці, третє – ЗОШ № 25 м. Чернівці. 

Переможців та призерів змагань з кібеспорту та вдосконалення фізичних активностей нагороджені кубками, медалями та грамотами оргкомітету.

Чернівецьке обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів