Кількість сучасних спортивних майданчиків у столиці збільшується

1498

 Ще одна школа міста Києва отримали новий спортивний осередок, на якому юні спортсмени матимуть змогу відточувати свою спортивну майстерність та з користю проводити свій вільний час.

9 листопада у спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів №234 з поглибленим вивченням економіки і права Дніпровського району міста Києва відбулося урочисте відкриття сучасного майданчика для міні-футболу зі штучним покриттям, який збудувала для школярів столичного масиву Райдужний Федерація футболу України за підтримки депутата Київради Сергія Артеменка.

Разом з депутатом Київради у відкритті взяли участь директор навчального закладу Вікторія Тупало, начальник Київського міського відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Сергій Бобровник, Президент учнівського самоврядування Володимир Петрулевич, футбольні команди закладу загальної середньої освіти №234 та представники батьківського Комітету.

Після відкриття та урочистого розрізання стрічки Сергія Артеменка нагородили Почесною грамотою Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України за вагомий особистий внесок у справу розвитку фізичного виховання і спорту серед учнівської молоді, та вирішення питань реконструкції і будівництва спортивних шкільних майданчиків та стадіонів.

Дітлахи та учасники заходу з цікавістю спостерігали за символічним та влучним ударом депутата у ворота. Після урочистостей команди ЗЗСО №234 (багаторазові призери районних та міських змагань з футболу «Шкіряний м’яч») зіграли товариський матч.

Висловлюємо слова подяки Федерації футболу України та депутату Київради Сергію Артеменку за пропаганду здорового способу життя, сприяння розвитку фізичного виховання серед школярів та піклування долями юних спортсменів.

Київське міське відділення Комітету з ФВС МОН України

Коментарі

коментарів