Кияни готуються до проведення міського етапу Всеукраїнських змагань «Шкільна гандбольна ліга України»

1217

8 лютого на базі Київського спортивного ліцею-інтернату відбулася робоча нарада щодо організації міського етапу Всеукраїнських змагань серед учнів закладів загальної середньої освіти – Чемпіонату України з гандболу «Шкільна гандбольна ліга України сезону 2018/2019 років».

На нараді були присутні представники Федерації гандболу України, Київського міського відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України та представники команд учасниць, які боротимуться за головні нагороди змагань – кубки, медалі, грамоти та право брати участь у фінальній частині Всеукраїнських змагань.

Попередньо були узгоджені місця та дати проведення столичного етапу змагань. Шість команд школярів 2007 року народження і молодше будуть визначати кращих у спортивній залі Київського спортивного ліцею-інтернату 5, 6 та 7 квітня. Особливістю проведення цих змагань є можливість участі в них змішаних команд – коли представляти свою школу в одній команді можуть одночасно і хлопці і дівчата.

Також були обговорені шляхи популяризації гандболу серед школярів і узгоджена дата проведення турніру-фестивалю з міні-гандболу серед школярів, який планують провести у вересні 2019 року у Гідропарку.

Зичимо учасникам змагань чесної боротьби та яскравих перемог!

Київське міське відділення Комітету з ФВС МОН України

Коментарі

коментарів