Київ яскраво відзначив Міжнародний день студентського спорту

1585

20 вересня студентство столиці, як і всіх регіонів України, гучно відзначило Міжнародний день студентського спорту!

Святкові заходи одночасно проходили в стінах багатьох закладів вищої освіти столиці, основним з яких став всеукраїнський флешмоб з підтягування на перекладені 10 разів, який започаткував в Україні Комітет з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України.

Центральним же місцем відзначення Міжнародного Дня студентського спорту в столиці став Національний університет біоресурсів і природокористування України, де на запрошення Київського міського відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України, зібралися представники більше 20 закладів вищої освіти – студенти, викладачі, завідувачі кафедр, декани факультетів фізичного виховання і спорту вишів Києва.

Розпочалось свято урочистим оголошенням і врученням Сертифікату про встановлення рекорду України студентами і викладачами НУБіП України з одночасної масової гри в шахи – 752 особи!!!, про що урочисто зі сцени розповів Валентин Щербачов, засновник Національного Реєстру Рекордів України.

Свідками і учасниками урочистостей також стали заступник міністра молоді та спорту України Олександр Ярема та віце-президент НОК України, голова наглядової  Ради НУБІПУ – Микола Томенко, які протягом всього свята були активними учасниками урочистостей, привітали студентів зі святом і побажали завжди залишатися найспортивнішими та здобувати перемоги перш за все над собою!

Під час урочистої частини видатним спортсменам-студентам за досягнення високих спортивних результатів були вручені подяки прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана, Почесні грамоти Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України, були відзначені заклади вищої освіти, студенти яких цим літом здобули срібні і бронзові нагороди Європейських студентських ігор з футболу та чемпіонату світу з футзалу, відбулось нагородження призерів та переможців загальнокомандного заліку змагань ІІІ Спартакіади серед закладів вищої освіти столиці 2017-2018 навчального року за категоріями (загальної кількості студентів стаціонару) та  оголошено змагання ХІV літньої Універсіади м. Києва 2018-2019 н.р. відкритими.

Всіх присутніх вразив видовищний показовий виступ студентів НУБіП України та групи силового жонглювання Національного медичного університету імені О.О. Богомольця «КОЗАЦЬКІ ВИТІВКИ» на чолі з рекордсменом Книги Рекордів Гіннесса, професором НМУ імені Богомольця –  Юрієм Щербиною. Кожен охочий мав змогу спробувати себе в нових і цікавих видах спорту, таких як флорбол, фрізбі, петанк та чирлідинг, повчитися жонглюванню гирями  і звичайно ж стати учасником Всеукраїнського флешмобу з підтягування на перекладині.

Яскраве свято, безліч емоцій, нових зустрічей, цікавих знайомств з однодумцями, гарний настрій!

Все це стало можливим завдяки спільній роботі з нашими партнерами і спонсорами. Тому колектив Київського міського відділення від щирого серця вдячний всім, хто доклав зусиль, щоб свято студентського спорту вдалося на славу!

Дякуємо дійсно «Найспортивнішому ректору столиці» – ректору Національного університету біоресурсів і природокористування України –  Станіславу Ніколаєнко, проректору з навчальної і виховної роботи НУБіПУ – Сергію Кваші, всім викладачам і працівникам НУБіПУ, що брали участь в організації і забезпеченні проведення цього чудового свята спорту, краси і здоров’я!

Дякуємо президентам федерацій з видів спорту, що забезпечили для студентів столиці цікаве дозвілля, познайомили їх з новими для багатьох видами спорту, подарували яскраві емоції командної боротьби: Андрію Боляку (Федерація чирлідингу та чирспорту України), Василю Леськіву (Всеукраїнська федерація петанку), Тамузу Хідиру (Українська федерація флорболу), Дмитру Бабичу (Всеукраїнська федерація алтимат (фрізбі)) і звичайно ж  головному судді студентських змагань з шахів, що забезпечив проведення рекордного турніру – Івану Захарчуку!

Особливо теплі слова подяки хотіли б сказати спонсорам нашого свята, що забезпечили всіх учасників урочистостей питною водою, чим «оживили» захід, зробили час, проведений на ньому, ще більш комфортним і приємним – це ПрАТ «Оболонь» і Київський завод напоїв «Росинка».

Ще раз всім щиро дякуємо!

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України

 

Коментарі

коментарів