Київська школярка – призерка Гран-прі «Кубка Дерюгіної 2018»

1708

18 березня в київському Палаці спорту завершився Міжнародний турнір Гран-прі з художньої гімнастики «Кубок Дерюгіної 2018». Цей турнір, який проводився вже в 23-є, давно став одним з найпопулярніших стартів «художниць» в світі. Однією з призерок нинішнього Гран-прі стала київська школярка Олена Дьяченко.

Минулого сезону 16-річна Олена Дьяченко – у свій перший рік виступу в категорії сеньйорок – завоювала кілька медалей на великих міжнародних турнірах, зокрема етапах Гран-прі та Челлендж-Кап. Те, що сьогодні вона є одним з лідерів наших «художниць», столична гімнастка довела і на Гран-прі «Кубок Дерюгіної 2018», де виборола «бронзу» у вправах з обручем.

Після виступу своїми враженнями і планами призерка поділилася з представником Київського міського відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН Ігорем Чемерисом.

– «Кубок Дерюгіної» – це справжнє свято художньої гімнастики не тільки для нас, а й для спортсменок усіх країн світу, де культивується цей вид спорту, – підкреслила Олена Дьяченко. – Про популярність турніру свідчить той факт, що у Київ приїхали представниці 30 країн. Боротися за медалі «Кубка Дерюгіної» – це велика честь для будь-якої гімнастки.

– Ти задоволена своїм виступом?

–До нас приїхали найсильніші спортсменки і конкуренція була надзвичайно високою. Тому я дуже рада, що вдалося завоювати медаль. Але могла б виступити і краще. На жаль, припустилася помилок. Тепер з тренерами проведемо ретельний аналіз виступу. Докладу максимум зусиль, щоб цих помилок не повторювати і на наступних стартах піднятися ще вище на п’єдесталі. А турнірів в нинішньому році буде багато. І це дуже добре, оскільки такі старти дають можливість набути безцінного досвіду.

– Твоя головна мета в найближчі роки?..

– Як і для будь-якого спортсмена, головною метою і мрією є Олімпійські ігри. Буду робити все, щоб пройти відбір і стати учасницею Ігор 2020-го року в Токіо.

– Успіхів тобі в здійсненні мрії!

Довідка. Олена Дьяченко народилася в 2001-му році. Навчається в київському Олімпійському коледжі ім. Івана Піддубного. Тренується у Альбіни Миколаївни та Ірини Іванівни Дерюгіних. У 2017-му році в складі збірної брала участь в чемпіонатах Європи та світу, а також виступала на Всесвітніх іграх у Вроцлаві.