КИЇВСЬКІ ШКОЛЯРІ ТРІУМФАТОРИ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ЗМАГАНЬ З БАСКЕТБОЛУ 3Х3

1612

15 травня у столичному спортивному комплексі «Меридіан» відбулися V Всеукраїнські змагання з баскетболу 3Х3 серед учнів закладів загальної середньої освіти, у яких долю головних трофеїв у двох вікових категоріях серед дівчат та хлопців на двох спортивних майданчиках вирішували 98 кращих школярських команд зі всієї України.

На урочистому відкритті гостей та учасників змагань привітав заступник голови Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Сергій Єщенко, президент департаменту 3Х3 федерації баскетболу України Олександр Четвертак та генеральний секретар федерації баскетболу України Володимир Драбіковський.

У дуже палкій боротьбі головні нагороди змагань серед  юнаків 2003 року народження і молодше завоювали представники міста Боярка. Прикрасою турніру став фінал серед хлопців 2001 року народження і молодше, у якому столичні учні середньої загальноосвітньої школи №163 імені М. Кирпоноса Шевченківського району міста Києва здолали своїх супротивників і гравець тріумфаторів Микита Константиновський отримав нагороду MVP (кращий гравець) турніру.

Серед дівчат молодшого віку кращими стали представниці міста Полтава. Серед старших дівчат рівних не було команді з міста Бердянськ. Переможці і призери Всеукраїнських змагань отримали від організаторів змагань кубки, медалі, грамоти та багато подарунків і сувенірів.

Вітаємо освітянську молодь з жаданими нагородами та бажаємо нових звершень на спортивній ниві!