КИЇВСЬКІ СТУДЕНТКИ – ВОЛОДАРКИ СПОРТИВНОГО «ОСКАРУ» УКРАЇНИ!

1206

В Києві, в Українському домі, відбулася урочиста церемонія «Герої спортивного року-2017», організатором якої є Національний олімпійський комітет України. Серед лауреатів цього традиційного заходу, який називають спортивним «Оскаром» України – дві представниці столичної студентської молоді.

Переможницею в номінації «Олімпійська надія України» стала дзюдоїстка, вихованка СК «Юний спартаківець» Дар’я Білодід! У 16 років ця талановита спортсменка виграла «золото» дорослого чемпіонату Європи і перемогла на підсумковому етапі світового кубкового турніру Гран-прі. Дар’я – студентка Інституту журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Тренують 17-річну дзюдоїстку батьки – Геннадій Білодід і Світлана Кузнєцова.

Володаркою спортивного «Оскара» в номінації «Сенсація року» стала 20-річна легкоатлетка (стрибки у висоту) Юлія Левченко! Минулого року вона виграла чемпіонат Європи в закритих приміщеннях і завоювала титул віце-чемпіонки світу в Лондоні з результатом 2 м 01 см. Дівчина вчиться в Національному університеті фізичного виховання та спорту України і тренується у Ірини Пустовойт (ДЮСШ-16).

Після закінчення церемонії нагородження представнику Київського міського відділення Комітету з фізвиховання та спорту МОН Ігорю Чемерису вдалося поговорити з Юлією Левченко. Перш за все, вона поділилася своїми враженнями від церемонії:

– Зізнаюся, що для мене перемога в номінації була несподіванкою, адже всі претендентки – відомі, талановиті спортсменки. Бути в одній «компанії» з ними – велика честь. Це вже моя друга перемога на церемонії «Герої спортивного року». Вперше лауреатом я стала два роки тому – в номінації «Олімпійська надія України». Це стало великим стимулом для мого спортивного росту. Треба було довести, що висока оцінка моєї праці не була випадковою. Завзято тренувалася і намагалася показувати найвищі результати. А нинішня перемога додає мені ще більше сил для подальшої роботи.

Які завдання ставиш перед собою на цей рік?

– Зараз головне завдання – посилено працювати над собою. Взимку виконувала свій тренувальний графік, але результат вийшов не таким високим, як хотіла. Не дуже задоволена собою. Відчуваю величезне бажання реалізувати свої найвищі плани в новому сезоні. Докладу всіх своїх зусиль, щоб гідно підійти до головних стартів цього року – чемпіонату Європи, який пройде влітку в Берліні.

Як вдається поєднувати спорт і навчання?

– Я неймовірно рада, що навчаюся в Національному університеті фізвиховання та спорту України. Там прекрасно розуміють, що життя спортсмена – це напружений тренувальний і змагальний графік з численними виїздами. Тому завжди допомагають, підтримують, йдуть на зустріч у різних питаннях. Зі свого боку, щоб не відстати, мені доводиться посилено займатися самоосвітою. Повторю, що дуже рада бути студенткою навчального закладу, в якому маю можливість вивчати спорт і з практичного боку, і з теоретичного.

Успіхів тобі, Юлю, і в спорті, і в навчанні!

Київське міське відділення КФВС МОН України

 

Коментарі

коментарів