Клуб успішних людей

51

Майбутні студенти-педагоги мали зустріч з начальником Тернопільського обласного відділення КФВС МОН України Олександром Бірюковим у «Клубі успішних людей»

У Тернопільському національному педагогічному університеті імені Володимира Гнатюка відбулась чергова зустріч в рамках проекту «Клуб успішних людей». Учасниками зібрання стали студенти факультету фізичного виховання ТНПУ ім. В. Гнатюка та випускник факультету, начальник Тернопільського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України – КФВС МОН України, майстер спорту, заслужений працівник фізичної культури і спорту України, Відмінник освіти України, Національний суддя, тренер, доцент — Олександр Володимирович Бірюков. Спілкуючись з майбутніми педагогами, Олександр Володимирович розповів про те, чому обрав для вступу ТНПУ, особисті досягнення в спорті; шлях до заслуженого працівника фізичної культури і спорту України; подорожі світом та країни, в яких йому вдалося побувати, захоплення у молоді роки та сьогодні; власний секрет успіху та життєве кредо.

Студенти з радістю слухали розповідь гостя та з цікавістю запитували про особливості роботи та як їм досягнути таких життєвих результатів. 

Після завершення зустрічі ректор ТНПУ Богдан Буяк вручив Олександру БУРЮКОВУ посвідчення стейкхолдера та корпоративні подарунки. Захід проходив під патронатом НОК України та олімпійська команда/NOC of Ukraine and the Olympic Team. Організатори заходу впевнені, що такі неформальні зустрічі додадуть мотивації студентам на шляху до визнання та привернуть увагу до галузі фізичного виховання та спорту.

Тернопільське обласне відділення(філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів