КНТЕУ – ПЕРЕМОЖЕЦЬ КУБКУ КИЄВА З ФУТБОЛУ СЕРЕД СТУДЕНТСЬКИХ КОМАНД ЗАКЛАДІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ

2062

7 червня у фінальному матчі розіграшу Кубку столиці серед студентських команд ЗВО зійшлися дві по-справжньому найкращі студентські команди України. Команда Київського національного торговельно-економічного університету (КНТЕУ), яка в останній день весни здобула перемогу у фінальній частині XVII чемпіонату України з футболу серед студентів і в той самий день збірна Київського університету ім. Бориса Грінченка (КУБГ) здобула історичну для себе перемогу здобувши 16 перемогу в сезоні та на одне очко випередивши суперників з КНТЕУ. Тобто фактично Чемпіон столиці зустрівся з чемпіоном України, що додало цьому протистоянню запеклості та напруги.

Основний час матчу завершився, а рахунок так і не був відкритим, і все вирішила серія післяматчевих пенальті. Зробивши по 2 хибних удари в першій серії, команда-переможець визначилась тільки на 7-му ударі, коли після влучного попадання в ворота гравця КНТЕУ, голкіпер цієї команди зміг вгадати напрямок удару м’яча суперника і рахунок став 5:4 на користь КНТЕУ.

Вітали та нагороджували призерів та переможців змагань Григорій Суркіс, Іван Крулько, Роман Греба, Вадим Стеценко, Вадим Місюра, Вадим Євтушенко. На церемонії нагородження були присутні і ректори обох університетів.

Вітаємо команди і дякуємо за подаровані яскраві емоції та захоплюючий матч!

Київське міське відділення Комітету з ФВС МОН України

 

Коментарі

коментарів