Коледжі Тернопільської області змагались у пішохідному туризмі

1716

Тернопільське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України спільно з обласним комунальним центром туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді в урочищі мікрорайону Пронятин м. Тернополя провели Студентські спортивні ігри серед закладів вищої освіти І-IV р.а. зі спортивного туризму з виду пішохідний туризм.

У змаганнях взяли участь шість закладів вищої освіти І-IV р.а. із загальною кількістю 50 спортсменів. Учасники змагались в наступних етапах подолання дистанцій: переправа по мотузці з перилами в яр, траверс схилу, крута похила переправа вниз, підйом по схилу, навісна переправа через яр, транспортування потерпілого, переправа через яр по колоді, в’язання вузлів.

Під час відкриття змагань до учасників з привітальним словом звернувся головний спеціаліст відділення КФВС МОНУ Володимир Шкабарницький та директор обласного центру туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді Оксана Пшенична.

В перший день заходу окрім випробувань перешкодами учасникам випали випробування погодою: проливним дощем та вітром, але не дивлячись на погодні умови, студенти справились із труднощами та успішно подолали заплановані етапи змагань.

При підведенні підсумків першого дня змагань лідерами стали дружня команда Зборівського коледжу ТНТУ ім. І.Пулюя. Другий день змагань вніс багато незапланованих сюрпризів для багатьох команд, чимало штрафів, які внесли певну інтригу у визначення переможців. У підсумку за підрахунком загального часу з мінімальним відривом перемога здобута командою Зборівського коледжу ТНТУ ім. І.Пулюя (тренер-представник Богдан Кульчицький),  другими стали студенти Галицького коледжу ім. В. Чорновола (тренер-представник Вадим Ляска) і третю сходинку посіла команда Технічного коледжу ТНТУ ім. І.Пулюя (тренер-представник Юрій Жигальський).

Переможці і призери обласних спортивних ігор нагороджені грамотами та медалями, команда переможець Кубком та дипломом І ступеня. Організатори додатково відзначили тренерів-представників команд грамотами за організацію та якісну підготовку учасників заходу.

Тернопільське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України

 

Коментарі

коментарів