Нарада КФВС МОН: підсумки та очікування

2377

Сьогодні, 11 червня, у залі колегії Міністерства освіти і науки України відбулась робоча нарада Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України. На нараді підбили підсумки проведення Універсіад України, проведення спортивних, спортивно-масових і фізкультурно-оздоровчих заходів, зокрема «Студентської милі».

Голова КФВС МОН Вадим Стеценко детально обговорив з очільниками відокремлених підрозділів підготовку до проведення спортивних та спортивно-масових заходів серед учнів та студентів України в 2019-2020 навчальному році: ХV літня Універсіада України, ІІ літня Гімназіада України, «Сool Games», «Челлендж фест», Міжнародний день студентського спорту. Так за його словами в проведені Універсіади України плануються зміни, адже відтепер у змаганнях будуть представлені не області, як раніше, а Університети, а обласні змагання проводитимуться з метою визначення конкурентоспроможності студентів для участі у фінальній стадії змагань. Самим же Університетам це надасть змогу виставити до участі своїх найкращих представників.

Окремими питаннями наради стали участь у Всесвітніх іграх з єдиноборств серед школярів «Combat Games» (16-21 червня, Будапешт, Угорщина) і ХХХ Всесвітній літній Універсіаді (3-14 липня, Неаполь, Італія).

Також було анонсовано проведення масових заходів та нагородження призерів і переможців Універсіад, що відбудуться 20 вересня у Міжнародний день студентського спорту.

Прес-служба КФВС МОН

Коментарі

коментарів