Колектив BladeSsS – переможці Студентської ліги України з Dota 2

731

Щойно ми дізналися найкращу команду Студентської ліги України з Dota 2. За звання першого переможця ліги сперечалися два колектива студентів – Mishakeystone+4 (Гліб kvothelo Пертишин, Сергій BlackDrago Мишин, Михайло fortniteMan Пилипенко, Кирило Komandante Панасенко, Максим Evai Бовкун) та BladeSsS (Макар makarec Антоненко, Єфим Mataraxis Тагізад, Юрій Merlin Белкін, Данило Soulq Надточій, Нікіта Panda Катков).

Перед початком змагань, до юних кіберспортсменів звернувся очільник Міністерства освіти та науки Сергій Шкарлет. У своєму відеозверненні  пан Шкарелт побажав учням йти до своєї мрії та не забувати про фізичні вправи.

Дорогі студенти, ви пройшли нелегкий шлях до цього грандіозному фіналі. Ви багато тренувалися, напевно, ви неодноразово доводили не лише собі, а й рідним та близьким, що ви не даремно гаєте час на кіберспорт. Впевнений, що крізь усі негаразди та непорозуміння, до цього дійства вас вела  велика мрія і сьогодні саме той день, і саме той турнір, де ця мрія може стати цілком реальною. Але не забувайте у перервах між ігровими сесіями активно проводити час. Нехай переможе найсильніший. – сказав Сергій Шкарлет.

Карта №1

Mishakeystone+4 (світло) – Phoenix, Mars, Rubick, Spectre, Broodmother

BladeSsS (пітьма) – Omniknight, Sven, Clockwerk, Viper, Doom

На першій карті усе було досить однозначно. Колектив Mishakeystone+4 скористався тим, що тримав можливість пікнути останніми і вони взяли на центральну лінію героя Broodmother для Максим Evai Бовкун. Зазначимо, що «павучиха» у його виконанні виглядала, як класично гроза «пабліків». Розміряний тиск на центральну лінію, фарм лісових кемпів не лише зі свого ліси, а й с чужого, швидкий набір необхідного рівня – і її вже не зупинити. Додати сюди Spectre від Гліба kvothelo Пертишина, яка за допомогою своєї ультимативної здібності могла підтримувати будь-яку командну сутичку і ви отримаєте потужну зброю для перемоги. Так і сталося, сторона світлих дуже швидко задомінувала по всій карті і цілком заслужено перемогла у першій грі. У підсумку 37:18 на користь Mishakeystone+4.

Карта №2

Mishakeystone+4 (світло) – Rubick, Mars, Terrorblade, Snapfire, Templar Assasin

BladeSsS (пітьма) – Spectre, Phoenix, Axe, Invoker, Undying

Схоже, що легка перемога на першій карті приспала пильність гравців Mishakeystone+4 і вони занадто рано повірили у свою перемогу. Чим і скористалися BladeSsS. Багато у чому ключовим став стартовий тиск пітьми Axe (Данило Soulq Надточій) та Phoenix (Юрій Merlin Белкін) на легку лінію суперників, де Snapfire (Кирило Komandante Панасенко) та Terrorblade (Гліб kvothelo Пертишин) нічого не змогли протиставити своїм опонентам. Як наслідок, сторона світла швидко втратила першу вежу на нижній лінії і Terrorblade нічого не залишалося, як перейти у ліс, а у Axe та Phoenix були розв’язані руки і вони вже пішли допомагати своїй команді на інших лініях. Ключовою стала 18 хвилина, коли гравці Mishakeystone+4 намагалися вбити Roshan, але туди своєчасно зумів застрибнути все той же Axe (Данило Soulq Надточій) і вкрасти егіду безсмертних. З цього моменту гра повністю була під контролем гравців BladeSsS і вони планомірно почали захоплючати перевагу на усій карті. Як наслідок, швидка перемога за 34 хвилин з рахунком 32:16 і попереду на вболівальників чекала заключна третя карта.

Карта №3

BladeSsS (cвітло)Phoenix, Mars, Omniknight, Phantom Assassin, Leshrac

Mishakeystone+4 (пітьма) – Earth Spirit, Grimstroke, Doom, Storm Spirit, Medusa

Завдання у двох команд було діаметрально протилежними. BladeSsS повинні були зіграти дуже темпово, аби ворожа Medusa (Гліб kvothelo Пертишин) не встигла набрати критичної сили, коли її майже не можливо було б вбити, а хлопцям з Mishakeystone+4 потрібно були стримувати стартовий натиск  представникам сторони світла. Спочатку їм це вдавалося й досить успішно. У на 11 хвилині команді з пітьми вдалося виконати кілька «виходів» у ворожий ліс і зробити важливі вбивства героїв, у тому числі і мідера Leshrac (Нікіта Panda Катков). Але вже за кілька хвилин BladeSsS зібралися разом і просто пішли відповідати на ці випади. Знищивши тір 1 вежу на центральній ліні, вони перемістилися у ліс пітьми, де провели мабуть найвирішальнішу сутичку у грі. І знову ця фатальна 18 хвилина. Mars (Данило Soulq Надточій) та Phoenix (Юрій Merlin Белкін) зуміли вдало скомбінувати свої ультимативні здібності і вбити 4 героїв з колективу Mishakeystone+4. Після цього моменту, BladeSsS відчули у собі впевненість і почали методично руйнувати тір 2 вежі опонентів. На 30 хвилині гравець Mishakeystone+4 Medusa (Гліб kvothelo Пертишин) наважився на придбання артефакту divine rapier. Це був своєрідний ва-банк, але, нажаль, він не спрацював. На 33 хвилині, команди зійшлися у сутичці за Roshan, в якій Medusa нічого не змогла вдіяти. Після її смерті divine rapier дісталася Phantom Assassin (Єфим Mataraxis Тагізад) і вже з нею, а також неймовірною перевагою у 30 тис золота BladeSsS пішли у фінальну атаку, яка увінчалася успіхом. Тож гра завершилася з рахунком 28:15 і BladeSsS стають чемпіонами Студентської ліги України з Dota 2.

На завершення турніру результати змагань підсумував президент Спортивної студентської спілки України Євгеній ІМАС:

  • Я вітаю вас з цим грандіозним дійством, яке ми з вами спільно провели для усіх шанувальників кіберспорту. Хто б міг подумати кілька років тому, що сфера комп’ютерних ігор, яка створювалася для розваг може перерости у щось більше, а тим паче у повноцінний вид спорту. Але реалії такі, що саме кіберспорт на сьогоднішній день задає тренди у спортивній індустрії. Останній рік показав, що людство досить вразливе під впливом зовнішніх чинників. Пандемія КОВІД-19 внесла багато корективів у життя планети, ми так і не побачили фінали чудових змагань і саме у цей скрутний час електронний спорт показав у якому напрямку може рухатися традиційний спорт. Майбутнє належить молодим. Тож давайте продовжувати молодість не лише комп’ютерними іграми, а й руховою активністю – сказав Євгеній ІМАС.

69 команд з 16 областей взяли участь у відбіркових змаганнях зі Студентської Ліги України з Dota 2.

Прес-служба КФВС МОН

 

 

 

 

 

 

 

Коментарі

коментарів