Команда Харківської державної академії фізичної культури вийшла у лідери Літньої Універсіади України

2491

Гаряча пора настала в учасників Літньої Універсіади України. Саме зараз після кількамісячного відбору прийшов час фінальних змагань та визначення переможців, які вже на початку липня захищатимуть честь України на літній Всесвітній Універсіаді в Неаполі (Італія). Наразі 70 вишів із різних куточків країни борються за звання кращих у 16 видах спорту.

Після двох тижнів фінальних змагань стали відомі переможці у 6 видах програми: художня гімнастика, тхеквондо ВТФ керуги, стрибки у воду, водне поло, регбі-7 (жінки) та дзюдо. За кількістю набраних очок у загальнокомандній першості лідером є Харківська державна академія фізичної культури – 1903 бали. Харків’яни були представлені у всіх 6 видах спорту. Найвдаліше вони виступили у водному поло, де посіли 1-ше місце, набравши при цьому 480 очок. Студенти академії досить успішно виступили на змаганнях дзюдо, де були другими – 443 очка, а також доволі успішними були регбістки – їх результат 5-те місце, за яке вони отримали 325 очок. Серед інших результатів: художня гімнастика – 283 очка, тхеквондо – 192 очок, стрибки у воду – 180 очок.

На другому місці у рейтинговій таблиці розташувалися представники Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського – 1474,67 очок. Вони взяли участь у 4 видах програми. Львів’янкам не було рівних у змаганнях з художньої гімнастики – абсолютна першість і 541 заліковий бал у загальний рейтинг. 396 очок забезпечило друге місце ватерполістів, а 5-те місце у дзюдо додало ще 358 балів. Інші результати: регбі-7 (жінки) – 180 очки.

Трійку лідерів замикає команда столичного Національного університету фізичного виховання і спорту України – 1176,5 очок. Традиційно кияни неперевершено виступили у тхеквондо ВТФ керуги. За перемогу вони поповнили свою рейтингову скарбничку 352-ома балами. Також вони святкували перемогу й у програмі зі стрибків у воду – 270 очок. За друге місце у регбі-7 студенти НУФВСУ здобули ще 396 очок. Серед інших результатів: художня гімнастика – 98,5 очок, дзюдо – 60 очок.

Фінали змагань лише розпочалися і головна боротьба ще попереду. Залишилось 9 видів спорту: волейбол (чоловіки), баскетбол, плавання, настільний теніс, фехтування, легка атлетика, великий теніс, спортивна гімнастика та стрільба з лука. Саме зараз тривають фінали у жіночому волейболі та тхеквондо ВТФ пумсе. Тож цілком можливо, що лідери спортивних перегонів ще не один раз зміняться.