Команда киян повернулась з Всеукраїнських змагань “Козацький гарт”

2413

В період з 24 по 27 вересня в місті Галич, Галицького району, Івано-Франківської області відбувалися фінальні змагання Всеукраїнського фізкультурно-патріотичного фестивалю школярів України «Козацький гарт 2018», у якому взяли участь столичні школярі з ліцею №208 Дніпровського району м. Києва.

Відповідно регламенту фестивалю школярі з 21 області України змагалися у виконанні таких вправ, як «човниковий» біг, стрибках у довжину з місця, стрибках через скакалку, естафеті, перетягуванні канату, конкурсі знавців історії України, її спортивних досягнень та олімпійського руху, а також презентували свій навчальний заклад.

І хоча нашим юним спортсменам не вдалося в загальному підсумку наблизитися до призових місць, але вони продемонстрували гарну підготовку в історичному конкурсі та перетягуванні канату, у яких школярі Дніпровського району посіли третє та друге місця відповідно. У перетягуванні канату нашу команду випередила тільки збірна Сумської області. В історичному конкурсі кияни ж поступилися збірним Рівненщини та Миколаївщини. Крім того, команда киян була нагороджена грамотою за презентацію свого навчального закладу.

Дякуємо школярам Києва та представникам команди – тренеру-вчителю фізичної культури Єрмолку Віталію Івановичу та директору ліцею № 208 Чемерису Михайлу Валентиновичу за гідний виступ і жагу до перемоги у Всеукраїнських багатоступеневих змаганнях та бажаємо у наступному році перевершити свої результати !

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту міністерства освіти і Науки України

 

Коментарі

коментарів