Команда класичного університету Тернополя виборола золоті медалі Першості України з регбі-7

1199

Четвертого жовтня у м. Кременець жіноча збірна команда «Універ» Західноукраїнського національного університету виборола золоті медалі Першості України з регбі-7 (вища ліга). Наші дівчата  перемогли команду з м. Івано-Франківськ з рахунком 35:0, команду з м. Львів (12:10) та команду з м. Кременець (32:0).

 Кращим гравцем Першості України з регбі-7 (вища ліга) було визнано студентку Західноукраїнського національного університету Блашків Христину (коледж).

 Склад команди Чемпіонів України: Бульбак Ольга (випускниця), Вовк Марія (ФФО), Лаховська Ольга (випускниця), Ткач Оксана (ННІБП), Карапулько Христина (випускниця), Блашків Христина (коледж), Москальчук Вікторія (ФФО), Горошко Юлія (коледж), Хома Юлія (випускниця), Цибулька Леся (коледж), Дух Христина (коледж). 

Щиро вітаємо тренера команди Едуарда Маляра та студенток з успішним завершенням Першості України та бажаємо нових спортивних звершень.

Тернопільське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України (з інформації: ЗУНУ)

 

Коментарі

коментарів