Команда LevelUp – переможці фіналу Шкільної ліги України з дисципліни Dota 2

961

Поборотися за честь представляти нашу країну на ISF E-sports Games зійшлися два колективи ZP Revenge (Єгор XeonWitness Чорний (с), Віктор abyxDota Райна, Роман mangosn Ткаченко, Володимир Negodniy Колесов, Ярослав no.names Козлов) та LevelUp (Михайло Finch Борисов (с), Олександр shizuka Буглак, Віталій HiddenDed Долженко, Максим maxanananas Романенко, Олексій Quidence Будяк). Колективи змагалися у серії до двох перемог, тож на глядачів чекало справжнє видовище.

Перед початком змагань, до юних кіберспортсменів звернувся міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет. У своєму відеозверненні він побажав учням йти до своєї мрії та не забувати про фізичні вправи: «Дорогі школярі, ви пройшли нелегкий шлях до цього грандіозному фіналі. Ви багато тренувалися, напевно, ви неодноразово доводили не лише собі, а й рідним та близьким, що ви не даремно гаєте час на кіберспорт. Впевнений, що крізь усі негаразди та непорозуміння, до цього дійства вас вела велика мрія і сьогодні саме той день, і саме той турнір, де ця мрія може стати цілком реальною. Але не забувайте у перервах між ігровими сесіями активно проводити час. Нехай переможе найсильніший».

 Карта №1

 ZP Revenge (світло): Anti-mage, Broodmother, Batrider, Sand King, Lich

 LevelUp (пітьма): Lifestealer, Lina, Grimstroke, Doom, Spirit Breaker

Перша гра задала чудовий тон турніру. Тут були і непередбачувані камбеки, і авантюрні «походи» під тір чотири вежі, і, навіть, придбання артефакту останньої надії – divine rapier. У обох команд піки передбачали ранню агресію і глядачі могли бачити вбивства ворожих героїв майже на кожній лінії. Однак студія аналітики ще на стадії драфту відзначала, що у команди ZP Revenge пік набагато простіший у виконанні. Адже на ранній стадії і в середині гри Віктор abyxDota Райна на Broodmother повинен був тримати суперника у постійній напрузі, постійно «продавлюючи» центральні лінію, а перемогу на завершальній стадії гри мав забезпечити Anti-mage у виконанні Єгора XeonWitness Чорного. У команди LevelUp усе будувалося на поєднанні ультимативних властивостях героїв Lina, Grimstroke, Doom, Spirit Breaker, на яких грали Олексій Quidence Будяк, Віталій HiddenDed Долженко, Михайло Finch Борисов, Максим maxanananas Романенко відповідно.

Інтрига тривала аж до 36 хвилини. Сутичка між командами тривала майже чотири хвилини команда ZP Revenge зробила кілька ключових вбивств ворожих героїв і в якомусь самовпевненому пориві пішли під тір чотири вежі, де кілька байбеків від LevelUp змогли майже перевернути гру у зворотній бік. Олександр shizuka Буглак на своєму Lifestealer вирішує купити артефакт divine rapier, щоб швидше ламати будівлі на базі суперника. Однак на підході до своїх володінь, його несподівано вбивають чотири героя ZP Revenge, артефакт бере Broodmother і школярі з Запоріжжя спокійно завершують гру З рахунком 48-39.

 Карта №2

LevelUp (світло): Mars, Ogre Mags, Phantom Lance, Clockwerk, Outworld Devouer

 ZP Revenge (пітьма): Oracle, Timbersaw, Slark, Lich, Kunnka

Схоже, що до драфтів на другій карті команди підійшли більш виважено. Взявши чотирьох героїв ближнього бою LevelUp загнали суперників у своєрідну пастку, адже проти такого піку чудово мали працювати Timbersaw та Slark з боку ZP Revenge . Однак останній пік залишився для команди LevelUp і він, як виявилося по ходу гри, став вирішальним. Олексію Quidence Будяку дістався один з найсильніших героїв Dota 2 Outworld Devourer. І його завданням залишалось лише зібрати кілька необхідних артефактів. Хлопці з ZP Revenge розуміючи усю складність свого становища намагалися перемогти за рахунок ранньої домінації на усіх лініях, але «левелапи» зуміли пережити стартову активність суперників, а далі усю гру зробив вище згаданий Олексій Quidence Будяк на своєму Outworld Devouer, який завершив другу карту зі статистикою 16 вбивств, 16 асистувань, при 3 смертях. Рахунок другої карти 40:27 на користь LevelUp.

 Карта № 3.

38:20

 LevelUP (пітьма) – Slardar, Phantom Assassin, Templar Assassin, Oracle, Snapfire

 ZP Revenge (світло) – Windranger, Venomancer, Juggernaut, Warlock, Mars

Останню карту команди розпочали дуже обережно, адже на кону стояли і путівка на ISF E-sports games, і суттєвий грошовий приз у 24 тис грн. Цікаво було поспостерігати за боротьбою не лише школярів, а й за драфтами, адже ZP Revenge зробили ставку на масові сутички, де поєднаня ультимативних властивостей Venomancer, Warlock, Mars повинні були наносити просто колосальну шкоду ворожим героям. Пік героїв LevelUP передбачав таке собі миттєве вбивство одного з героїв по черзі. Однак сама гра виявилася набагато легшою для LevelUp. Капітан команди Михайло Finch Борисов досить швидко взяв 6-ий рівень на своєму Slardar і взявши ультимативну властивість, почав допомагати іншим героям на лініях. Така активність у поєднанні з величезною шкодою, які могли завдавати герої Олександрa shizuka Буглакa Phantom Assassin та Олексія Quidence Будяка Templar Assassin майже блискавично «стирали» ворожу команду і менше, ніж за півгодини фінальна карта завершилася на користь LevelUP.

Тож вже 19 грудня усі ми будемо вболівати за колектив LevelUP на ISF E-sports Games. – Я хотів би подякувати всім учасникам Грандфіналу Шкільної ліги, так і тим, хто брав участь у національному відборі. Усі ви величезні молодці, адже показали, що бути класним кіберспортсменом – це не лише гарно грати у комп’ютерні ігри, а ще й бути фізично здоровим та активним, – привітав учасників змагань президент Української федерації учнівського спорту Роман Греба.

Усього у відбіркових змаганнях з Dota 2 взяли участь 44 команди з 75 закладів загальної середньої освіти 15 областей України та міста Києва.

Прес-служба КФВС МОН

 

Коментарі

коментарів