Команда НУФВСУ – срібні призери Універсіади України з лижних гонок

46

Напередодні нового року 21-24 грудня на реабілітаційно-спортивній базі в місті Яворів Львівської області відбулись змагання IV зимової Універсіади України з лижних гонок, де Київ представляли студенти Національного університету фізичного виховання і спорту України. 

За результатами виступів 12 членів команди на різних дистанціях команда НУФВСУ стала срібним призером загальнокомандного заліку серед закладів вищої освіти, а м.Київ в підсумку посів бронзову сходинку п’єдесталу серед областей України. 

Найбільш вдалими виступами серед студентів відзначились Бондар Максим і Савінська Анастасія. Максим виборов золото у спринті класичним стилем на дистанції 1600 м з часом 2,55.51 і здобув дві бронзові нагороди на дистанціях 10 км у гонці вільним стилем (20,33.04) та 15 км у гонці класичним стилем (42,46.6). Анастасія також виборола дві бронзові нагороди: у гонці на 5 км вільним стилем (13,02.08) та у гонці на 10 км класичним стилем (28,30.6).

Всього ж участь у змаганнях взяли більше 30 студентів-спортсменів з 6 областей України та м. Києва, що представляли 12 закладів вищої освіти.

Вітаємо нашу збірну Національного університету фізичного виховання і спорту України та їх наставників з успішним виступом! Бажаємо подальшого успішного проходження сезону спортсменам, нових здобутків, особистих рекордів і підкорення нових спортивних вершин!

Дякуємо ЗСУ і всім Захисникам України за можливість студентам взяти участь в змаганнях і продовжувати тренування і навчання в цей надзвичайно складний для країни час! Слава Україні!

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

 

Коментарі

коментарів