Команда Shkila – переможці Шкільної Ліги України

1088

Сьогодні видовищним грандфіналом завершилася Шкільна ліга України з CS:GO. У вирішальному матчі зійшлися команди Shkila (Олексій barusu-Руденко, Владислав Leri–Дрила, Артем T3nna Бутурлакін, Богдан Bodik Настич, Єгор sady_ez Нікітін) та Farm Valutbl (Тимофій Prox1S Ковальський, Денис n0tineki Калачов, Владислав s1nist3r Степанов, Василій s1ngley Ткач та Артем 1mpact Редчук). Для визначення переможця знадобилося лише дві карти, однак подивитися було на що!

Варто зазначити, що обидва колективи порадували вибором карт. Shkila обрала dust_2, а ось Farm Valutbl  – далеко не тривіальну vertigo. У раз необхідності при нічийному результаті після двох мап, «десайдером» мала стати mirage.

Карта №1

Вже з перших секунд старту матчу, хлопці показали, що хочуть не лише перемогти, а й продемонструвати глядачам незабутнє видовище. «Пістолетку» потужною атакою виграв колектив Farm Valutbl. Здобувши економічну перевагу хлопці легко взяли наступні три раунди. Однак, вже у наступному Shkila застосувала відомий у СS:GO спільноті «трюк» під назвою «rush B», коли усі п’ятеро гравців виходять в атаку на одну точку і це був перший раунд, який взяли «шкілярі». Втім, відповідь з боку Farm Valutbl була не менш видовищнішою. Обравши для цього раунду лише пістолети, вони зуміли виграти проти чотирьох «калашів» у супротивника. Після такого красивого раунду Farm Valutbl здобули впевненість у собі і почали раз-по-раз перемагати в наступних сутичках. Дуже швидко рахунок став 11:4 і, здавалося, що перша карта у них у кишені. Але наступний п’ятнадцятий раунд перевернув усе з ніг на голову. Це була «пістолетка» одного гравця і ним став  Владислав Leri–Дрила (Shkila). Хоча раунд розпочався досить невтішно для Shkila. Втративши двох бійців вже на початку, Владислав Leri–Дрила з лише 17 очками здоров’я вирішив виконати просто настільки несподівано божевільну атаку, що гравці Farm Valutbl просто не очікували. Зайшовши збоку Владислав зробив мінус чотири і подарував надію на камбек. Схоже, що така болюча поразка у майже виграному раунді дуже вдарила по моралі виконавців з Farm Valutbl, адже решту карти вони просто не були схожі самі на себе. Їм не вдавалося зовсім нічого. Як наслідок, «Shkila» досить швидко наздогнала суперника, а в заключних раундах дуже впевнено дотиснула його. Тож перша карта завершилася з рахунком 16:13 і попереду на глядачів чекала карта-пік Farm Valutbl vertigo.

Карта №2

Як і належить, «свою» карту активніше розпочали Farm Valutbl. Вони легко взяли 5 раундів і, здавалося, що виконають такий же стрік, як і на першій карті. Втім, «Shkila» зуміла справитися з хвилюванням і вже у наступних трьох раундах легко скоротила відставання. У ці хвилини дивовижні речі виконував Артем T3nna Бутурлакін, який завдяки гарно обраним позиціям допомагав своїй команді кількома важливими вбивствами опонентів. За рахунку 6:3 на користь Farm Valutbl відбувся один з найважливіших раундів. Виконавці з «Shkila», граючи за сторону контр-терористів, скористалися пасивністю супротивників, які не встигли поставити бомбу, і досить легко перемогли. Схоже, що і цей раунд зіграв з Farm Valutbl злий жарт, адже після нього вони знову «посипались».  «Shkila» легко і невимушено довела перевагу до 11:6, потім віддала кілька раундів супернику, але склалося враження, що все ж таки, «шкілярі» вже відчули смак перемоги і без зайвих нервів довели матч до завершення на свою користь. У підсумку, перемога «Shkila» – 16:10.

У відбіркових змаганнях з CS:GO взяли участь 177 команд з 22 регіонів України.

Прес-служба КФВС МОН

 

 

Коментарі

коментарів