Команда Тернопільського національного педагогічного університету ім. В.Гнатюка виборола Кубок Патріотів

659

20-23 серпня у Хусті (Закарпаття) тривали матчі Кубку Патріотів. Виборювати перемогу на футбольному полі вирушила команда Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка, які минулого року вже перемагали в турнірі.

Впевнений вихід команди у фінал після перемоги у півфіналі з рахунком 8:1 вселив впевненість у боротьбі за переможний Кубок. Як повідомив заступник декана факультету фізичного виховання Я.Б.Боднар, у фінальному матчі майбутні педагоги з рахунком 4:2 здолали на міському стадіоні в Хусті збірну Закарпаття. Авторами голів стали Андрій Засєдко, Юрій Заставецький, Максим Лилик та Михайло Войцещук. Останній став кращим голкіпером турніру з 5 м’ячами.

Тож, Кубок Патріотів 2020 вирушив до Тернополя! Вітаємо гравців, їхнього наставника Василя Івегеша та всю академічну родини ТНПУ ім. В.Гнатюка з достойною перемогою!

Тернопільське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України ( з інформації ТНПУ ім. В.Гнатюка)

Коментарі

коментарів