Комітет підбив підсумки роботи за лютий–березень

1049

За два місяці Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України разом із Українською федерацією учнівського спорту, Спортивною студентською спілкою України і федераціями з видів спорту, попри карантин, вдалося провести 14 всеукраїнських змагань, серед яких зимові Гімназіада і Універсіада України та чемпіонати України! До змагань було залучено 868 учнів і 379 студентів.

За цей час для учнів проведено чемпіонат України з тхеквондо (ВТФ) серед учнів у розділі “пумсе” (23–28 лютого), Всеукраїнські змагання серед учнів з пляжної боротьби (9–11 березня), ІІІ зимова Гімназіада України з лижних гонок (16–20 березня), чемпіонат України серед команд ДЮСШ та закладів позашкільної освіти зі спортивного орієнтування (24–29 березня), чемпіонат України з гімнастики художньої серед учнів за програмою МСУ  та КМСУ (25–28 березня).

Для студентів проведено чемпіонат України з тхеквондо (ВТФ) серед студентів у розділі “пумсе” (23–28 лютого), чемпіонат України серед студентів з гирьового спорту по правилами ФГСУ (26–28 лютого), ІІІ зимова Універсіада України з біатлону (9–13 березня), чемпіонат України зі скелелазіння серед  студентів  (трудність, швидкість, багатоборство) (11–13 березня), Всеукраїнські змагання серед студентів присвячені Міжнародному дню боротьби за ліквідацію расової дискримінації (чоловіки) з футзалу (16–20 березня), ІІІ зимова Універсіада України з лижних гонок (21–25 березня), Кубок України серед студентів (жінки) з футзалу (22–26 березня), чемпіонат України з перетягування канату серед студентів ЗВО у приміщенні (26–27 березня), Кубок України з богатирського богатоборства серед студентів «Кубок сили» (27–28 березня), чемпіонат України серед студентів з гирьового спорту за правилами СГСУ (27–28 березня).

23–28 лютого було проведено чемпіонат України чемпіонат України з тхеквондо (ВТФ) у розділі «пумсе» серед учнів та студентів. Варто зазначити, що змагання проводилися онлайн. У змаганнях взяло участь 42 школяра – 19 хлопців та 23 дівчинки. Вони представляли 7 областей України. Перемогу у загальнокомандному заліку здобули учні міста Києва, другими стали спортсмени з Полтавської області, бронзові нагороди відійшли Донецькій області. Студентів у цих змаганнях було лише троє – 1 хлопець та дві дівчини, які представили ВНУ ім. Лесі Українки (Волинська обл.) та ПВНЗ Академія рекреаційних технологій і права (Запорізька обл.).

26–28 лютого у Борисполі (Київська обл.) пройшов Чемпіонат України серед студентів з гирьового спорту по правилами ФГСУ, до якого було залучено 12 атлетів – 9 юнаків та 3 дівчат з трьох регіонів країни. У загальнокомандному залік найкращими стали студенти ТДАТУ (Запорізька обл.),  другими були НМУ Іван-Франківська, третю сходинку вибороли представники КНУ ім. Шевченка.

З 9 по 11 березня у Сумах було проведено Всеукраїнські змагання серед учнів з пляжної боротьби. Захід був дійсно масовим, адже в ньому взяло участь 166 школярі – 118 хлопці та 48 дівчаток з 5 областей. Примітно, що змагання проводилися у двох вікових категоріях – 2006-2007 р.н. та 2008-2009 р.н. У загально командному заліку вікової категорії 2006-2007 р.н. трійка призерів розподілилася таким чином: 1 місце – Сумська обл., 2 місце – Донецька обл., 3 місце – м. Київ. Категорія 2008-2009 р.н.: 1 місце –  Сумська обл., 2 місце –Миколаївська, 3 місце – Одеська обл.

9–13 березня в м. Сколе (Львівська обл.) пройши змагання в рамках ІІІ Зимової Універсіади з біатлону. Було залучено 40 чоловік – 20 студентів та 20 студенток з 5 областей України. У загальнокомандному заліку найвдаліше виступили спортсмени Західноукраїнську НУ (Тернопільська обл.), другими були студенти з ХДАФК (Харківська обл.), а третіми стали представники СДУ (Сумська обл.)

11–13 березня Кременчук (Полтавська обл.) приймав Чемпіонат України зі скелелазіння серед  студентів  (трудність, швидкість, багатоборство). Участь в ньому взяли 21 хлопець та 10 дівчат. У заліку вишів перемогу здобули студенти НУФВСУ (м. Київ), другими стали КПІ ім. Сікорського (м. Київ), а третіми КрНУ імені Михайла Остроградського (Полтавська обл.).

16–20 березня Всеукраїнські змагання серед студентів присвячені Міжнародному дню боротьби за ліквідацію расової дискримінації (чоловіки) з футзалу (м. Суми). До цих змагань було залучено 72 студенти з трьох областей України, які представили 6 ВНЗ. Трійка найкращих виглядає наступним чином: 1 місце – Дніпровський медичний інститут (Дніпропетровська обл.),   2 місце – Національний фармацевтичний університет (Харківська обл.), 3 місце –  СПУ (Сумська обл.)

16–20 березня ІІІ зимова Гімназіада України з лижних гонок. Позмагатися м. Сколе (Львівська обл.) приїхало 55 учнів –  29 хлопців та 26 дівчта з5 регіонів України. Найкращими стали: 1 місце – Сумська обл., 2 місце – Закарпатська обл., 3 місце – Тернопільська обл.

21–25 березня також у м. Сколе  (Львівська обл.) також проходила ІІІ зимова Універсіада України з лижних гонок. До цих змагань було залучено 26 студентів (17 хлопців та 9 дівчат) з 7 областей. У загально командному заліку щаблі п’єдесталу пошани розподілилися наступним чином: 1 місце – НУФВСУ (м. Київ), 2 місце – СДУ (Сумська обл.), 3 місце – НУ «Чернігівський колегіум» (Чернігівська обл.).

22–26 березня у Києві відбувся Кубок України серед студентів (жінки) з футзалу. В ньому взяло участь 8 команд, до складу яких увійшло 96 спортсменок. У заліку вишів найкращими стали студентки ХНЕУ (Харківська обл.), 2 місце –  НУХТ (м. Київ), 3 місце – ЧНУ (Черкаська обл.)

24–29 березня відбулися наймасовіші змагання серед школярів – чемпіонат України серед команд ДЮСШ та закладів позашкільної освіти зі спортивного орієнтування. Позмагатися до Трускавця (Львівська обл.) приїхало 284 спортсмени з 17 команд дитячо-юнацьких спортивних шкіл та 11 позашкільних закладів. Змагалися юні учасники в чотирьох дистанціях: надкоротка, середня, продовжена, скорочена. У підсумку місця розподілились наступним чином: дитячо-юнацькі спортивні школи (1 місце – КДЮСШ Пуща-Водиця (м. Київ), 2 місце – Ірпінська ДЮСШ (Київської обл.), 3 місце – Харківська КДЮСШ Темп (Харківська обл.); позашкільні заходи (1 місце – Центр туристсько-краєзнавчої учнівської молоді Херсонської області, 2 місце – Центр позашкільної освіти Дніпропетровської обласної ради, 3 місце – Комбінат Культурно-спортивних споруд «Олімп» м. Южноукраїнськ Миколаївська обл.).

25–28 березня у місто Чернігів приймав Чемпіонат України з гімнастики художньої серед учнів за програмою МСУ  та КМСУ. Участь в ньому взяли 98 учениць з 11 областей України. Найкраще виступили грації з команди м. Біла Церква (Київська обл.), друге місце дісталось другій команді з Білої Церкви (Київська обл.). третіми стали спортсменки з Чернігова.

26–27 березня в с. Березівка (Київська обл.) проходив чемпіонат України з перетягування канату серед студентів ЗВО у приміщенні. В ньому змагалося 55 атлети – 30 хлопців та 25 дівчат з трьох областей України. За підсумками цих захоплюючих та напружених змагань визначилися наступні переможці. 1 місце – Київський національний торговельно-економічний університет; 2 місце – Київський національний торговельно-економічний університет; 3 місце – Житомирський військовий інститут імені С. П. Корольова.

27–28 березня також в с. Березівка було проведено Кубок України з богатирського богатоборства серед студентів «Кубок сили». В ньому взяло участь 7 студентів з 4 регіонів. Загально командний залік: 1 місце – Національний університет біоресурсів (м. Київ) 2 місце – Національна академія сухопутних (Львівська обл.) 3 місце – Національний авіаційний університет (м. Київ).

27–28 березня у Києві пройшли змагання в рамках чемпіонату України серед студентів з гирьового спорту за правилами СГСУ. 17 закладів вищої освіти з 11 регіонів, 37 учасників (28 хлопців, 9 дівчат) боролися щосили за місце на п’єдесталі. Розподілилися призові місця наступним чином: 1 місце – Житомирський військовий інститут імені С. П. Корольова, 2 місце – Військовий інститут Київського національного університету імені Тараса Шевченка, 3 місце – Національний університет біоресурсів і природокористування України.

27–28 березня м. Хмельницький приймав чемпіонат України серед учнів з хортингу. У змаганнях взяло участь 225 спортсмени – 148 хлопців та 77 дівчат з 10 областей. У загальнокомандному заліку найкращими були представники Київської обл., другими стали борці з Чернігівської області, третя сходинки дісталася черкащанам.

Прес-служба КФВС МОН

Коментарі

коментарів